Нікопольські підрядники можуть прийняти участь в тендері

Запрошуються ліцензовані підрядники з доброю репутацією

  • Організація громади «Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Впровадження інноваційних технологій в медичну сферу м. Нікополя. Електронна медична карта та е-ліки»:
  • Розробка ПЗ шини інтеграції для встановлення клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Поставка та адаптація ліцензованого ПЗ для користувачів системи Замовника з розробкою та інтеграцією додаткових окремих модулів та рішень.
  • Інсталяція програмного забезпечення на серверах та робочих комп’ютерах Замовника, налаштування ПЗ (створення робочих кабінетів, графіків тощо), адаптація програмного забезпечення (налаштування шаблонів документів, звітів тощо), навчання персоналу Замовника роботі з системою, інтеграція електронної карти пацієнта з діагностичним обладнанням, а саме: УЗД, рентген, КТ, МРТ).
  • Налаштування клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Налаштування мобільних додатків для IOS і Android.

Підрядники повинні мати відповідну кваліфікацію та досвід постачання програмного забезпечення подібного або вищого рівня складності.

  • Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою:

м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1, каб. 10,

Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя».

  • Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і в запечатаному вигляді повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 13:00, 15.05.2017 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, 2-ий поверх, малий зал. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  • Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (066) 373-31-14; (066) 900-03-39; (050) 255-20-11; (099) 114-95-20.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов