• Главная
  • Сестра погибшего бойца в самолете Ил-76 вернула Порошенко орден брата
12:00, 30 марта 2017 г.

Сестра погибшего бойца в самолете Ил-76 вернула Порошенко орден брата

Иляну Гайдук возмутили слова Порошенко. Президент заступился за генерала Назарова.

Сестру одного из погибшего бойца в самолете Ил-76, Иляну Гайдук возмутили слова Порошенко которые он написал на своей страничке в  сети «Facebook»:

"Насамперед як Верховний головнокомандувач – не можу мовчати після вироку одного з цивільних судів, який засудив бойового генерала до ув’язнення на 7 років.

Наші військові виконують свій обов’язок захищати Україну. Інколи ціною власного життя.

Розумію горе родин. Але по-справжньому винним у загибелі наших героїв є ворог, який віроломно вдерся на нашу землю. Єдиним виправданням цим смертям є наближення ними невідворотної перемоги.

За останні три роки ми виховали нове покоління ініціативних, сміливих, а часом і відчайдушних командирів, які забезпечують захист нашої України. Стриножити їх судовими рішеннями було б нерозумно з точки зору гарантування обороноздатності та безпеки.

Саме тому я планую запропонувати відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючих міжнародних практик. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, військові експерти і військові судді, а не цивільні. Принаймні зараз, поки триває ця жахлива підступна гібридна війна.

Справедливість безумовно повинна бути досягнута в суді, але рішення військових судів не будуть ставитися під сумнів нашими воїнами."

После этих слов сестра погибшего десантника Ильи Гайдука вернула Порошенко орден брата «За мужество» третьей степени. Боец находился в самолете Ил-76, который сбили боевики 14 июня 2014г. Причина возврата ордена – позиция президента. Петр Порошенко публично поддержал виновного в трагедии генерала  Виктора Назарова. Об этом написала Иляна Гайдук на своей странице в социальной сети «Facebook».

"Петро Олексійович, у відповідь на Вашу відкриту підтримку генерала В.Назарова, засудженого в службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 воїнів, хочу повернути Вам Орден "За мужність" третього ступеню, що був даний Вами моєму брату посмертно.

Вину генерала доказав суд і ГПУ, та Ви попри це даєте Власну оцінку щодо вироку, порушуючи Конституцію України.
"Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди) та ст.126 (Незалежність та недоторканість суді гарантується Конституцією та Законами України), в обов`язках Президента (ст. 106) відсутні повноваження, щодо надання оцінки судового рішення чи визначати нове поняття "цивільний" суд." адвокат В.Погосян.

По-друге, ви змогли мовчати, як головнокомандувач, коли судили і судять військових патріотів, а коли судять генерала, то тут вже порука?! і підрив злагодженої системи ?

По-третє, генерал В. Назаров не є бойовим генералом, так як йдеться у Вашому зверненні. Він сам в суді це визнав.

Через короткий час після катастрофи Іл-76, Ви нагороджуєте генерала Назарова таким же орденом Богдана Хмельницького третього ступеня за мужність, як і наших хлопців посмертно, не уточнюючи в чому ж саме вона проявлялась, чи за 49 загиблих чи за знищення військового майна?

Ви ігноруєте звернення батьків у відкритому листі, щодо відсторонення генерала від військової служби на час проведення судового розслідування, а також прохання родин загиблих зустрітись з Вами.

В річницю збитого Іл-76 Ви не висловили свої співчуття українцям, так як, наприклад потерпілим в катастрофі МН 17. Українці для Вас люди нижчого гатунку?"

Напомним, суд признал генерала Назарова виновным в гибели 49 военных во время падения самолета ИЛ-76.

Назаров был отпущен под залог.  Суд оставил генералу меру пресечения в виде залога в сумме 97 тыс. гривен, которые он внес ранее.

Семьи погибших считают, что генерал должен получить 49 лет заключения - по году за каждого погибшего в катастрофе.

Во время  заседания в зале суда представитель министерства обороны попросил отказать пострадавшим в иске и выступил против возмещения средств.

Сам Назаров свою вину не признал.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Последние новости
Объявления
live comments feed...