• Главная
  • День Соборності України у Нікополі (фото)
09:55, 23 января 2017 г.

День Соборності України у Нікополі (фото)

22 січня 2017 року у Нікополі відбулись заходи на честь Дня Соборності України.

О 12.00 годині на Європейській площі Нікопольська Студентська Свобода символічно приєдналась до загальноукраїнського "Ланцюгу Єднання". На ньому було підкреслено, що саме сучасна патріотична молодь має стати тією українською елітою, яка зміцнить і розбудує сильну незалежну українську державу.

Основний же захід відбувся о 14.00 годині. Нікопольська "Свобода" за активної підтримки проукраїнських організацій провела урочистий мітинг. На відміну від формального заходу, його учасники прийшли сюди за покликом душі і щиро підтримували всіх виступаючих. Після історичної довідки, яку зробили учень сш.№5 В. Коряк і активіст А.Богочаров, з вітальним словом до присутніх звернувся благочинний УПЦ Київського Патріархату о. Меркурій. Потiм разом із собором священників прослужив коротку заупокійну літію за загиблими в Донецькому аєропорту українськими воїнами, що ціною життя захистили нашу незалежність.

Про те, що сто років тому українська еліта була не готова до розбудови незалежної Української держави, говорила голова Нікопольської "Свободи" Тетяна Біла. Також говорили про те, що  нинішня правляча, так звана еліта, також не готова до цього: " Тому ми, громада, повинні тиснути на владу і примусити її працювати на Україну, бо інакше ми винесемо її з владних коридорів." Так, на найближчій сесїї міської ради ми хочемо примусити її скасувати рішення про регіональну російську мову в Нікополі. Тому закликаємо зібратись 27 січня о 9.30 біля виконкому, для вирiшення питання про мову.

Після виступу А. Салюка від імені козацтва потужним заключним акордом став власний вірш поетеси Наталії Волинець з с.Новоіванівки, в якому вона прямо заявила всім ворогам України: "ми нічого не забули і не пробачили - ні мільйони жертв радянського режиму, ні сучасних героїв, що загинули за нашу волю. І ми своє слово обов'язково скажемо! "

Про потужний дух єднання свідчить те, як дружно, наче в одні груди, всі присутні співали Славень України - акапельно, злагоджено, потужно. І відчувалось, що так же потужно громада готова боротись і за свою волю на своїй, Богом даній, землі!

Організатори висловлюють щиру подяку ГО "Затопська Січ" і прес-службі Нікопольського благочинія УПЦ КП в особі Ю.Горобця за допомогу в організації заходу.

Фотозвіт з Дня Соборності України:http://www.0566.com.ua/photo/81

_MG_5427_MG_5445_MG_5477_MG_5505_MG_5517_MG_5541_MG_5590_MG_5592_MG_5531_MG_5621_MG_5633_MG_5553_MG_5641_MG_5643 1_MG_5647

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...