У нерозбавленому вигляді рідко хто п'є віскі, його вважають за краще вживати цінителі цього напою в компанії з іншими компонентами. Вашій увазі пропонуємо кілька кращих коктейлів від віскі jack daniel's. Щоб в домашніх умовах цей коктейль зміг повторити кожен читач, в першу чергу, при виборі рецептів зверталася увага на простоту в приготуванні і популярність. Для всіх рецептів коктейлів перше правило загальне: купуємо виски цена в спеціалізованому перевіреному магазині елітного алкоголю.

Рецепт 1. Сухий Манхеттен.

Це коктейль на базі віскі - класика коктейлів. Подейкують, що матір'ю Вінстона Черчілля була придумана рецептура його приготування. Однак коктейль почали робити професійно в Манхеттенський барах, а не на Британських островах. Відрізняє напій приємний фруктовий присмак, характер - легкий. Склад: віскі 20 мілілітрів; апельсинового соку 20 мілілітрів; абрикосового соку 20 мілілітрів; для коктейлю одна вишенька. Процес приготування: інгредієнти змішуємо в шейкері, переливаємо в келих, зверху прикрашаємо вишенькою.

Рецепт 2. Ірландська кава.

Це еталон поєднання в коктейлі доступності інгредієнтів і відмінного смаку. Саме тому ми наводимо одним з перших рецепт його приготування. Був приготований вперше в ірландському барі аеропорту Шеннон і оцінений транзитними пасажирами що летять в Штати. Рецепт в місцеві заклади Сан-Франциско був переданий після повернення додому журналістом на початку 1950-х. Рецепт напою розлетівся незабаром по всьому світу. Склад: віскі 50 мілілітрів; негазованої води100 мілілітрів; цукрового сіропа10 мілілітрів; меленого натурального кава 30 грам; вершків 50 мілілітрів. Процес приготування: на воді варимо каву. Перемішуємо інгредієнти в склянці, викладаємо ложкою ретельно збиті вершки поверх отриманої суміші.