Як зробити секс незабутнім

Насичене тілесними задоволеннями та яскравими емоціями інтимне життя може стати реальністю для кожної дорослої людини. Сексуальні стосунки в парі закоханих мають властивість поступово ставати рутиною. Саме відсутність новизни може стати причиною розладу відносин у парі загалом. Однак цю проблему вдасться попередити, якщо скористатися кількома корисними порадами. Пропонуємо розглянути, як використовувати фантазії у сексі та піклуватися про емоційний зв’язок у парі.

Важливість новизни у сексуальних стосунках

Будь-яка рутина дарує відчуття комфорту й спокою. Однак коли мова йде про секс, повторювані дії можуть нашкодити. Передусім партнери втрачають емоційну гостроту. Передбачуваність пестощів, технік сексу, що використовуються, в цілому шкодять відносинам. Якщо не вносити новизну в інтимні стосунки й ігнорувати потреби в тілесних насолодах одне одного, не виключено, що партнер або партнерка можуть почати пошук бажаного досвіду з іншою людиною. Це простіше попередити й зробити зв’язок у парі міцним.

роль секс-іграшок у незабутньому сексі

Універсальні поради для незабутнього сексу:

  • Говоріть про власні почуття і потреби. Якісний секс завжди починається з розмови. Партнери мають будувати довірливі відносини. Для цього важливо відкрито говорити про власні вподобання, а також аспекти, що викликають негатив. Якщо партнер або партнерка знатиме, що ви бажаєте відчути, він/вона знатиме, як подарувати задоволення.

  • Важливість прелюдії. Пара, яка давно разом, часто припускається розповсюдженої помилки — ігнорує попередні пестощі. Використання різноманітних технік стимулювання ерогенних зон допоможе налаштуватися на секс. Вкрай важливими попередні пестощі є для жінок. Від прелюдії залежить фізіологічне збудження. Також вона впливає на вироблення природної змазки статевих органів жінки. Зробити підготовку до статевого акту пікантною допоможуть різноманітні товари для прелюдій з магазину Candor Place. Важливо вибрати те, що максимально відповідає уявленням про тілесне задоволення у парі.

  • Мастурбація. Секс у форматі наодинці з собою несправедливо вважають чимось сороміцьким. Однак мастурбація — це найкращий спосіб дізнатися важливе про власне тіло та його потреби. Пестощі ерогенних зон допоможуть дізнатися, що саме принесе задоволення під час інтиму з партнером.

Також слід зазначити важливу роль секс-іграшок у незабутньому сексі. Різномаїття товарів на будь-який смак і бюджет приємно дивує. Наприклад, в інтим-крамниці Candor Place всі відвідувачі знайдуть те, що потрібно саме для власного задоволення. Секс-іграшки — це не лише про вібратори та фалоімітатори. Сучасні девайси пропонують в різних варіантах виконання. Можна вибрати як прості стимулятори ерогенних зон, так і високотехнологічні мастурбатори для чоловіків, наділені різноманітними цікавими функціями. Це звукові ефекти, нагрівання, імітування мінету тощо.

Техніки синхронізації з партнером й інші цікавинки для незабутнього сексу

Ідеї для романтичної ночі

Навіть якщо один із партнерів отримав бажаний оргазм, це не означає, що інший теж задовольнив потреби в яскравих відчуттях. Однак така ситуація не є проблемою. Можна скористатися різноманітними способами для синхронізації задоволення. І знов варто повернутися до можливостей сучасних секс-іграшок для пари. Серед популярних виділяють:

  • Вібратори для пар. Завдяки особливій формі такі іграшки застосовують під час пенісо-вагінального контакту. Один кінець разом зі статевим членом знаходиться у вагіні. Інший стимулює пеніс і клітор. Під час використання такого девайсу партнери можуть отримати одночасний оргазм.

  • Використання особливих лубрикантів. Гель-змазки з різними ефектами, наприклад, зігрівання, допоможуть внести яскраві нотки в інтимний зв’язок. Тому набори еротичної косметики від Candor Place стануть прекрасним подарунок із пікантним підтекстом.

Синхронізувати відчуття допоможе передусім знання потреб тіла в задоволеннях.

Як провести романтичний вечір гаряче

Ідеї для романтичної ночі — це не завжди про сексуальну білизну, шампанське і ванну з пелюстками троянд. Шукаючи способи подарувати яскраві враження одне одному, слід звертати увагу на власні фантазії та уподобання. Це може бути секс поза домом у незвичному місці, еротичний масаж, рольові ігри тощо. Список цікавих ідей — безмежний. Однак важливо, щоб кожний задум влаштовував обох партнерів.