Однак це викликає багато питань, особливо у не спеціалістів при покупці:

  • Які зливні трапи для душу існують насправді?
  • На що звернути увагу при виборі душового каналу?
  • Які трапи для душу краще вибрати?

Що ж, це саме ті питання , які ми роз’яснимо в цій статті.

Які види зливу для душу існують?

Сучасні душові канали доступні у вигляді точкового зливу, у вигляді подовженого лотка або як дренажна система для стіни. Пропонуємо три варіанти.

Центральний злив

По суті, це те, що ми знаємо з басейнів або пралень: невеликий квадратний або круглий дренаж, через який вода стікає в землю.

Встановлюється під душем і має кришку з нержавіючої сталі або інших матеріалів. З центральними стоками градієнт нахилу проходить у центр з усіх боків.

Трапи такого типу можна встановити в багатьох душових. Однак вони особливо підходять для круглих душових кабін або душових кабін у формі равлика, у яких центральний дренаж підходить краще, ніж подовжений канал.

Що необхідно врахувати?

  • Душові трапи цього типу невеликі, а їх дренажна здатність нижча, ніж у більшості подовжених душових трапів - важливо уточнити, чи зможе душовий злив витримати таку кількість води в душовій системі.
  • Середні зливні канали мають більш помітні шви , оскільки нахил йде з чотирьох сторін - якщо ви хочете уникнути цього, ви можете альтернативно вибрати трикутний злив у кутку душової кабіни.

Душовий канал

Це класичний душовий канал лінійної базової форми. Має вузьку довгу форму і може встановлюватися в будь якому місці душової, але зазвичай встановлюють його збоку душової і роблять нахил підлоги в його напрямку.

Також встановлюється під душем і завершується подовженою кришкою з металу або нержавіючої сталі. Зазвичай це прямокутник, але бувають і інші конструкції, наприклад витягнуті трапеції або трикутники.

Душові канали з прихованим зливом користуються популярністю - тому що вони непомітні - тут ви не бачите класичного каналу в готовому душі, а лише маленьку вузьку смужку. Недолік прихованого зливу в тому, що його складніше прочистити.

Загалом, душові канали цього типу надзвичайно гнучкі у використанні та однаково підходять як для великих, так і для маленьких ванних кімнат. Багато з них можна налаштувати відповідно до ваших потреб, що робить душ на рівні підлоги можливим навіть у маленьких або захаращених ванних кімнатах.

Важлива перевага перед новим лінійним водовідведенням (див. нижче): його можна встановити незалежно від стіни. Наприклад, душові зони також можна розмежувати навколо, щоб вода не текла у ванну кімнату.

Настінні стоки

Душовий канал, через який вода зникає в стіні.

Це порівняно новий вид зливу для душу, в якому вся зливна технологія монтується не знизу, а збоку від стіни. Це означає, що в землі немає видимої канавки.

Для настінних зливів популярні так звані душові дошки, тобто пластикові панелі, на які вже на заводі встановлені водостічна система і зливна система. Після встановлення вони викладаються плиткою та адаптуються до решти плиткової підлоги.

Переваги настінного зливу?

  • Душ виглядає більш стильно без душового каналу або зливу - маленькі ванні кімнати можна зробити трохи більшими
  • Завдяки рівномірному нахилу до стіни потрібно менше плиток і швів

Є негативні моменти через складніший (дорожчий) монтаж і складніше очищення настінного зливу.

Висновки

Для створення душової зони у ванній кімнаті чи кабіни для душу необхідно правильно організувати стік води. Найкращий спосіб – це встановити душовий трап чи канал. Інтернет магазин Брауні пропонує великий вибір душових трапів та іншого сантехнічного обладнання. Завітайте на сайт та переконайтеся.