Не так багато запчастин в авто не вимагають постійної перевірки та ретельного догляду. Підшипник маточини – один із них. Проте, якщо він виходить з ладу, ремонтувати його не вийде. Необхідно провести заміну якомога скоріше, адже від справності цієї деталі залежить ваша безпека.

Підшипники маточини – це важлива частина ходової системи авто. Він використовується для з’єднання вісі і колеса. Підшипник – це набір кульок в обоймі. Він дає можливість колесу плавно крутитися з мінімальним тертям. Ця деталь піддається радіальним и осьовим навантаженням. Вона досить міцна, але під впливом певних факторів може вийти з ладу.

На CHAS-TO ви можете замовити оригінальні підшипники маточини від виробників Peugeot/Citroen, SSANGYONG, Hyundai/Kia/Mobis, Fiat/Alfa/Lancia, FORD, GM, HONDA, SUBARU, NISSAN, SUZUKI, TOYOTA, RENAULT, PORSCHE, BMW, IVECO, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, LAND ROVER, VOLVO, та VAG.

Також в каталозі представлено великий вибір цих запчастин від виробників: 3RG, A.B.S., AIC, ASAM, ASHIKA, Bapmic, BLUE PRINT, BOGAP, BORG & BECK, Borsehung, BPW, COMPLEX AUTOMOTIVE BEARINGS Sp.z.o.o., Craft-Bearings, DAYCO, Fischer Automotive One (FA1), Flennor, GMB, GSP, JAKOPARTS, JP GROUP, KSP, Metalcaucho, Metelli, METZGER, MEYLE, MOOG, MSG, NFC EUROPE, NIPPARTS, PFI, PROFIT, Q-fix, ROTWEISS, Signeda, SWAG, TALOSA, Vika, ZILBERMANN, АВТОВАЗ та багатьох інших. Ви можете купити якісний аналог за меншою ціною.

 

Чому і коли необхідно міняти підшипник маточини?

Ця запчастина розрахована на тривалу експлуатацію. За техпаспортом її ресурсу достатньо на 130 -150 тисяч км пробігу. Але деякі фактори можуть негативно впливати на цілісність цього підшипнику. До таких відносять:

1. Нерівності і яма на дорогах – якщо ви часто їздите по бездоріжжю, підшипник доведеться міняти раніше.

2. Низька якість матеріалів – тому варто купувати підшипники тільки від перевірених виробників.

3. Умови експлуатації. Якщо авто часто їздить по дощу, снігу, бруду, це негативно впливає на стан запчастин.

4. Неправильний монтаж. Якщо під час встановлення механік допускає помилки, або використовує невідповідні інструменти, це також швидко призводить до поломки підшипника.

5. Тюнінг та модифікація. Інколи додаткові роботи з авто погано впливають на його стан. Використання невідповідних підшипників, встановлення більшого за розмірами колісного диска, заміна амортизаторів на більш тверді та інші зміни з часом призводять до несправностей у підшипниках.

Підшипник маточини необхідно перевірити і замінити за наявності наступних ознак:

  • незвичні шуми в колесах під час руху;
  • погана керованість керма;
  • вібрації в кермі;
  • поломка датчиків ABS та ін. 

Що буде якщо вчасно не замінити підшипник маточини?

Незважаючи на невеликі габарити цієї запчастини, вона виконує дуже важливу роль в функціонуванні автомобіля. Якщо підшипник буде зруйновано на великій швидкості відбудеться блокування ступиці, водій може втратити керування, порушиться робота колеса.

Крім того, це призведе до пошкоджень інших деталей ходової частини авто.

Тому допускати таку ситуацію неможна. 

Якщо ви помітили ознаки несправності, замовляйте на CHAS-TO новий підшипник ступиці та негайно проведіть його заміну. В каталозі ви знайдете відповідні запчастини для кожної марки і моделі авто.