Незважаючи на уявну простоту, питання це досить нетривіальне. Справа в тому, що більшість продавців будівельних матеріалів самі не знають, якою має бути якісна дошка. Я зустрівся з цією проблемою, коли робив ремонт у своїй квартирі та мені була потрібна дошка для підлоги модрина ціна (http://danver.com.ua/uk/products/terasa). Перший етап вибору дошки підлоги полягає у виборі деревини. Асортимент більшості будівельних магазинів включає наступні найменування: модрина, сосна, ялина, ясен, дуб. Кожен з типів деревини має позитивні та негативні сторони.

Дуб та модрина – дуже важкі, незручні в монтажі (не тільки з-за більшої щільності), це дуже тверді породи дерева. Для їх монтажу потрібно особливим чином підбирати цвяхи та саморізи. Однак, ці породи дерева дуже довговічні, при правильній заготівлі, терасна дошка купити (http://danver.com.ua/uk/products/terasna-doshka) яку ви можете в нашому магазині, практично не чутлива до перепадів температури та вологості повітря.

Сосна, ялина, ясен – більш м'які та зручні в монтажі породи дерева. При цьому, вони менш довговічні і сильно схильні до впливу перепадів вологості, легко загнивають. Продаж пиломатеріалів львів (http://danver.com.ua/uk) з модрину та дубу – значно дорожче сосни, ялини, дуба. Після того, як ви вибрали тип деревини, переходимо до характеристик власне дошки.

Дошка підлоги має бути:

- ідеально рівною. Для оцінки цього параметра, кладете дошку на рівну поверхню, кладете зверху довгий рівень (2м достатньо, якщо дошка 4-6 метрів завдовжки, просто повторюємо процедуру 2 або 3 рази, щоб оцінити всю поверхню) і дивитеся, щоб між дошкою та рівнем не було зазорів. Потім повертаємо дошку на ребро і повторюємо процедуру.

- без сучків та попрілостей. Сучки, щільно сидять в деревині допустимі. Однак, не бажано, щоб їх було багато, інакше буде складно кріпити дошку (будуть потрапляти під цвях). Будь-які попрілості неприпустимі.

- достатня товщина. Для настилу  підлоги в житлових приміщеннях зазвичай досить 25-30 мм.

- з максимально допустимою вологістю – 8%. Це складно визначити самостійно в магазині, тут доведеться довіритися чесності продавця  та виробника.