Кожен громадянин України хоча б один раз стикався з непростою проблемою отримання довідки про несудимість. Відразу постає ряд важливих питань: "Куди звертатися для її отримання?", "Який строк отримання та її вартість?" і багато інших питань, стосовно всього процесу отримання довідки.

Основні аспекти оформлення та проблеми, з якими можна зіткнутися під час процедури отриманні довідки

Неодмінно головною проблемою отримання будь-якої довідки чи юридичного документа в державних установах нашої країни - є наявність величезних черг. Для отримання довідки про несудимість необхідно звертатися в Департамент інформаційних технологій МВС України. Громадяни, які вже отримували таку довідку, рекомендують займати чергу ще до відкриття цієї державної установи. Напевно, необхідно приходити о четвертій ранку, щоб стовідсотково попасти на прийом до спеціаліста Департаменту інформаційних технологій МВС України.

На жаль, вам не один раз необхідно буде стояти в черзі, так як отримання довідки про несудимість проходить в декілька етапів. Для початку ви зобов'язані зібрати необхідну кількість документів, згідно установленого переліку, потім заповнити бланк-заявку на отримання довідки. Після цього ви отримуєте квитанцію на оплату послуги і сплачуєте конкретну суму в будь-якій банківській установі. Офіційний строк отримання довідки про несудимість триває не менше тридцяти днів, а то й більше. Також є можливість отримати її раніше, чи пізніше, від цього вже буде залежати її сумарна вартість.

Також однією з неприємних та прикрих проблем, з якими можна зіткнутися під час оформлення цієї довідки - це неналежне ставлення співробітників даної державної установи, до якої ви звертаєтеся для рішення свого питання. До вас можуть ставитися непривітно, або навіть нагрубити і нахамити.

На сьогоднішній день створено і успішно функціонує багато спеціальних установ, які можуть допомогти вам отримати довідку про несудимість за певну вартість. Завдяки великій конкуренції в даній сфері діяльності, ви можете стовідсотково бути впевненими в збереженні ваших особистих даних і в повній конфіденційності, та неодмінному виконанні всіх зобов'язань установи.

Отримання довідки про несудимість, не виходячи з дому

Завдяки розвитку сучасних комп'ютерних технологій і появи нових компаній, які займаються швидкісною і надійною доставкою відправлення в будь-який куточок України, ви можете замовити оформлення довідки про несудимість дистанційно в бюро, яке находиться в Києві. За адресою http://aitochka.com/ua/services/spravki-nesudimost-regiony/ виз можете замовити довідку про несудимість у Львові або іншому українському місті. Для початку співробітництва вам необхідно всього лише зібрати документи згідно установленого списку і відправити їх електронною поштою. Потім сплатити вартість послуги та доставки в ваше місто. Вартість отримання довідки дистанційно значно менша, ніж отримання у спеціальних установах вашого міста.

Сьогодні вирішення будь-якого юридичного питання та оформлення довідок - це вже не проблема, а лише декілька клацань комп'ютерної миші, заощадження часу та матеріальних витрат та збереження вашого психічного здоров'я.