Якщо ви вирішили побудувати свій власний житловий будинок, або заміський будиночок, то за традицією будівництва в нашій країні ви помилково можете почати будівництво будинку з цегли. Будівництво цегляного будинку обійдеться для вас надто дорого, а енергозберігаючі характеристики такого будинку будуть далеко не ідеальні. Час будівництва такого будинку розтягується на довгий термін, що теж не додає позитивних емоцій.

Кампанія "Сервус" пропонує Вам будівництво будинків під ключ, за сучасною європейською технологією, яка вже багато років використовується в усьому світі. Завдяки сучасним технологіям побудувати будинок вартість якого буде вам по кишені, стає можливим вже сьогодні. Свій початок будівництво будинків з сип панелей бере в Канаді. В цій країні зими набагато суворіші і прохолодніші, ніж в Україні. Будинки з сіп панелей будуються за принципом модульного будівництва. Такий метод дозволяє закінчити будівництво значно швидше, ніж із традиційних матеріалів. Таким чином, ви може швидше оселитися в новому будинку.

Особливості SIP панелей

SIP панель виготовляється з пеноплістіролу, який затиснуто з двох сторін плитами ОСП. Зовні така конструкція нагадує сендвіч. Товщина такої стіни може бути від 120 до 220 міліметрів. Пеноплістірол займає першу позицію в будівництві за збереженням тепла. Наприклад, щоб досягти такої самої ефективності, вам доведеться побудувати стіну з цегли шириною в два з половиною метри. Виходить, що у будинках, побудованих з сіп панелей, жити комфортно і дешево. У літню пору в будинку прохолодно і без використання кондиціонера, а взимку на обігрів витрачається набагато менше ресурсів.

Коли ви будуєте будинок під свої потреби, Вам необхідно задуматися про те, які витрати підуть на опалення в зимовий період часу. На опалення будинку побудованого з сіп ви витратите усього лише декілька годин. Якщо ви будуєте заміський будинок, то це дуже значна перевага перед цегляними будинками. Будинки побудовані за цією технологією розраховані на температурні коливання від мінус п'ятдесят до плюс п'ятдесят градусів за Цельсіэм. Легка вага сіп панелей також дозволить уникнути витрати зайвих грошей і часу на заливку фундаменту. Вага одного квадратного метра панелі складе сімнадцять кілограм.

Будівництво будинків з сіп панелей насправді в три рази дешевше цегельного. А використання сип панелей зробить його в рази теплішим. Завдяки цьому ви заощадите витрати на опалення і утримання будинку. Також можливі будь-які варіації зовнішньої обробки. Можна навіть зовнішній вигляд будинку зробити під цеглу, і ніхто з сусідів не здогадається, що ваш будинок з сип панелі.

Замовити будівництво житлового будинку, дачі, гаражу або сауни з сип панелей будь-яких розмірів завжди можна на сайті компанії за адресою http://servus.ua/ua/.