Кажуть, двигуном торгівлі є реклама. Однак вона мало що значить сама по собі. Сам майданчик - медіаносій, на якій має бути розміщувати інформацію рекламного характеру, також дуже важлива. Мобільні медіаносії серед рекламодавців набули особливої ​​затребуваністі останнім часом або іншими словами - брендування автотранспорту в Нікополі. Чудовим безкоштовним майданчиком для рекламних цілей виявляється поверхня кузова корпоративної автомашини. Стаціонарні класичні рекламні майданчики продовжують користуватися при цьому незмінним попитом.

У рекламній справі серед споживачів і замовників популярність наступного типу медіа-носіїв визначає його варіативність і різноманітність. Йдеться про всілякі таблички, які можна замовити в Компанії Mаgic на http://magicgroup.com.ua/tablichki/, що займає в справі виготовлення зовнішньої якісної реклами провідні позиції, - всіляких покажчиках, адресних табличках, фасадних табличках, настільних табличках, дверних табличках, офісних табличках, інформаційних табличках, рекламних табличках і т.д. Насправді, варіантів застосування подібного роду рекламної продукції необмежена кількість. Залежить це виключно від креативності дизайнерського рішення і побажання замовника. Для виробництва цього типу медіа-носіїв по використанню матеріалів також ніяких обмежень практично немає. Таблички виготовлені можуть бути з дюралюмінію, шліфованого або анодованого алюмінію, латуні, нержавійки, оргскла, скла, пластику і т.д.

Світлові короби можна віднести в структурі міської реклами до найбільш поширених елементів на  http://magicgroup.com.ua/svetodiodnyie-vyiveski/. Різноманітні форми (від вишуканих до найелементарніших) такий тип медіаносіїв дозволяють застосовувати не тільки для розміщення зовнішньої реклами, але також і для інтер'єрної. В темні години ефективність таких майданчиків багаторазово підвищують вмонтовані неонові або світлодіодні елементи. При розміщенні зовнішньої реклами найбільш функціональними двосторонні панель-кронштейни робить підвищена оглядовість.