Доставка продуктів прямо з магазину додому – чи не найкраще надбання сучасності. І недарма, адже прогресивні покупці вже оцінили всі переваги такого шопінгу. До найбільш визначних клієнти відносять:

  • можливість використати вільний час для саморозвитку або провести його з рідними людьми;

  • відсутність необхідності контактувати з великою кількістю людей, стояти в чергах на касі, штовхатися між стелажами супермаркету;

  • доступність шопінгу в інтернет-магазині в зручний час і в будь-якому місці з мобільного пристрою;

  • наявність готівкового та безготівкового розрахунку;

  • точна інформація про наявність товарних позицій на складі та актуальні ціни відображена на сайті Zakaz;

  • необхідність донести важкі пакети на поверх відпадає сама собою;

  • отримання покупок відбувається в узгоджений час.

У продажу онлайн-магазину представлені харчі, канцелярія, господарські товари та побутова хімія. Оскільки платформа Заказ співпрацює з усіма найбільшими мережевими супермаркетами України, то ви зможете вибрати серед звичних брендів продукти до вашого столу в режимі онлайн. Співробітники кур’єрської компанії оперативно працюють в межах вашого населеного пункту. Турботливе ставлення проявляється в увазі до особливостей вашого вибору, які вам буде зручно залишити у віконці для коментарів при оформленні замовлення. Отримати пакунок можна за вказаною адресою – на дому або в офісі.

Вартість доставки в офіс по Києву

Найчастіше питання, яке виникає при покупках з доставкою, – чи не занадто велика вартість транспортування покупок, якщо відвідати супермаркет можна самостійно? І де купити харчі дешевше – біля роботи чи біля дому? Одразу обидві проблеми відпадають, якщо вибрати онлайн-шопінг з інтернет-магазином Zakaz і зручне доставлення. Слід спочатку ознайомитися з асортиментом товарів кількох мереж, порівняти ціни та вибрати найкраще для себе. Купити харчі можна за кілька хвилин, поклавши їх до віртуального кошика.

Замовляйте доставку на час обідньої перерви, оперативно отримуйте продукти, і ваш холодильник не залишиться порожнім.

Одночасно з продуктовим набором додому можна придбати готові страви на обід. Досить харчуватися випічкою й чаєм – у вас має бути повноцінний прийом їжі! Комплектувальник потурбується про ретельне пакування, щоб ви могли сповна насолодитися ще теплою їжею. Підсумкова вартість послуг доставлення несуттєво впливає на суму витрат, тому що збережений час і ваші зусилля коштують значно дорожче. Кур’єрська служба працює навіть у віддалених куточках Києва. Про можливість транспортування покупок в інших регіонах дізнавайтесь додатково на сайті. Зараз така послуга може бути недоступна в окремих населених пунктах.

Джерело: https://zakaz.ua/uk/