Опалення якогось будинку в Україні сьогодні викликає кілька завдань. Насамперед – вибір джерела енергії. Так, наприклад, газове опалення сьогодні дорожчає, а електричні системи не завжди ефективні. Все частіше в Україні починають користуватися альтернативними варіантами – опалення за допомогою відновлюваних джерел енергії, які є доступними з навколишньої природи. Так, тепло можна отримати з ґрунту, повітря або ґрунтових вод. Даною технологією вже майже 90 років, в Україні вона почала з'являтися близько 15 років тому.

Як організувати цю систему опалення?

Називається система тепловим насосом. Вимагає якісного обладнання та дотримання всіх технологій. В Україні працює компанія Noviterm, яка стояла біля джерел технології в нашій країні. Сьогодні вона досягла великих успіхів і пропонує організувати тепловий насос у вашому будинку, що дозволить обігрівати навіть більшу площу за допомогою навколишнього середовища – без дров, газу та інших джерел енергії.

Загалом специфіка системи дуже проста. Ґрунтові води і сам ґрунт навіть у зимовий час має високу температуру, якщо враховувати чималу глибину. На таких рівнях земля та вода не промерзають. За допомогою шведського обладнання енергію, що виходить із даних джерел, вдається направити на обігрів. До того ж, теплової енергії при грамотній експлуатації можна отримати у 6 разів більше, ніж витраченої енергії. Головне – купувати все у надійному місці, де працюють досвідчені майстри та зможуть організувати систему максимально грамотно та надійно.

Переваг у теплових насосів досить багато:

1.       Енергоефективність.

2.       Економічність.

3.       Екологічність.

4.       Надійність.

5.       Довговічність.

Використовуючи енергію навколишнього середовища, ви мінімально залежите від централізованих джерел енергії. Головне, щоби працювали насосні елементи. Теплова енергія передається на систему опалення будинку і нагріває воду в батареях. У результаті ви відчуваєте тепло, а природа від цього не отримує жодних шкідливих викидів.

Для детальної консультації та запису на встановлення обладнання ви можете зателефонувати до компанії Новітерм або зв'язатися з менеджером онлайн. Він докладно розповість про всі нюанси та відповість на супутні запитання. Також він допоможе грамотно вибрати джерело енергії: повітря, воду чи ґрунт. Багаторічний досвід та наявність всього необхідного обладнання від шведського виробника дозволять організувати систему опалення максимально якісно та надійно.