Коли мова заходить про туристичний рюкзак, важливо, щоб він був практичним, міцним, а також містким. Стильні рюкзаки Fjallraven – це сучасні вироби з функціональним дизайном. Придбати такі рюкзаки можна вже сьогоднi у спеціалізованому інтернет-магазині. Каталог постійно поповнюється новими виробами серед яких ви точно знайдете те, що вам підійде.

Особливості рюкзаків Fjallraven

Рюкзаки Fjallraven виготовляються із міцного та довговічного G-1000 HeavyDuty. До першого відділення можна отримати доступ відкриттям верхнього клапана. Усередині виріб оснащений внутрішньою кишенею. Також є м'яка підкладка для перенесення техніки. Варто також відзначити зручну та дуже м'яку спинку та наявність текстильної ручки. Все це забезпечує максимальний комфорт при перенесенні виробу.

Характеристики рюкзаків

Вироби Fjallraven мають масу позитивних властивостей. Можна виділити такі:

  • простий та максимально зрозумілий дизайн;
  • міцний та водостійкий матеріал рюкзака;
  • містка кишеня для техніки оброблена м'якою тканиною;
  • містка кишеня з надійною блискавкою спереду;
  • м'яка підкладка на спинці дозволяє протягом тривалого часу носити рюкзак на спині без втоми;
  • м'які плечові ремені для максимального комфорту;
  • текстильна ручка зверху, яка дозволяє легко перенести виріб у руках;
  • легкий догляд виробу.

Де можна придбати рюкзаки високої якості?

Ті, хто захоплюється активними видами спорту і веде енергійний спосіб життя, знають, як важливо придбати якісний рюкзак. Надійне туристичне спорядження - це запорука успішного походу та гарного відпочинку. Завдяки такій атрибутиці можна спокійно брати з собою потрібні речі, не переживаючи про їх збереження.

Туристичний магазин Evergo – найкращий вибір для тих, хто бажає придбати спорядження для походів та спорту. Представлені в каталозі товари характеризуються відмінною якістю, довговічністю та надійністю.

Якщо ви запланували цікаву подорож, треба купити якісне спорядження.

Щоб вибрати товар, погортайте каталог виробів. Якщо під час вибору продукції виникли питання, задайте їх нашим менеджерам.

Консультанти з радістю дадуть відповідь на запитання, та при необхідності слушну пораду.

Менеджери уважно оформлюють замовлення, уточнюють усі подробиці. Замовлення оформлюються у стислий термін. Придбайте вже сьогодні найкраще обладнання для спорту та активного відпочинку.