Host-World.com.ua пропонує широкий спектр послуг спільного розміщення з ряду центрів обробки даних у Сполучених Штатах Америки. Ми пропонуємо масштабовані, надійні та безпечні послуги VPS хостинг сервери в США поблизу основних точок оптоволоконного та мережевого підключення.

 

Розміщення вашої програми або послуг на одному з наших високопродуктивних виділених серверів дає вам можливість розвивати свій бізнес. Налаштуйте ваш виділений сервер у США відповідно до ваших конкретних потреб у ресурсах, таких як оперативна пам’ять, диски та пропускна здатність. Оновіть свою модель сервера або розширте його за допомогою додаткових серверів, щоб відповідати вашим потребам, одночасно скориставшись гнучкими щомісячними контрактами.

 

Незалежно від того, чи вам важко впоратися з трафіком веб-сайту, вам потрібна більша обробна потужність або вам потрібно перейти до рішення з одним клієнтом з міркувань відповідності, виділений сервер у США від Host-World.com.uа може забезпечити вам оптимальну продуктивність та безпеку, які вам потрібні.

 

Переваги виділених серверів в США

 

  • Глобальна присутність. Важливо враховувати, де знаходиться ваш кінцевий користувач. Чим коротша дорога до дата-центру, тим кращою буде продуктивність.

 

  • Анти DDoS. Безпека – основа нашого бізнесу, у нас є широкий набір функцій безпеки.

 

  • Стійке живлення та охолодження. Усі наші центри обробки даних пропонують кілька рівнів резервування для живлення та охолодження, які можуть гарантувать відсутність перебоїв у роботі.

 

  • Першокласна безпека. Ми прагнемо підтримувати дуже високий рівень інформаційної безпеки із суворими заходами фізичної безпеки.

Виділені сервери зазвичай використовуються для розміщення веб-сайтів із високим трафіком, веб-додатків та для інших сценаріїв розміщення, де продуктивність має першорядне значення. Наш центр обробки даних у Нью-Джерсі є надзвичайно надійним.