Останнім часом спостерігається досить високий потік людей із різних країн на територію Польщі. Серед них є велика кількість лікарів. Тут виникає питання, чи є можливість влаштуватися на роботу лікарем у місцеві медичні заклади. Насправді, робота лікарем у Польщі доступна для будь-якої людини, але тут варто пам'ятати про деякі особливості та нюанси. Тут важливо звернути увагу не тільки на підтвердження власного диплому та працевлаштування, але й на сам процес створення та подання власного резюме.

Особливості складання резюме для отримання посади лікаря у польській клініці

На сайті https://rabotapoland.pl/uk/ є можливість подати заявку на претендування отримання роботи на посаді лікаря, медичної сестри або іншого робітниками медичного закладу. Але в першу чергу для отримання роботи на посаді лікаря, медсестри, парамедика треба створити правильне резюме для польського роботодавця. Тут варто звернути увагу на те, що незалежно від напрямку лікарської діяльності, резюме буде майже ідентичним. Перший етап полягає у вказуванні власних даних:

- прізвище та ім'я варто вказувати точно так, як це зафіксовано у паспорті;

- номер телефону - рекомендується вказувати польський номер телефону безпосередньо без коду країни, але в крайньому випадку можна вказувати іноземні номери;

- адреса електронної пошти - найбільшим попитом користуються електронні адреси gmail, але при відсутності можна користуватися іншими відомими поштовими серверами;

- фактична адреса проживання - вказувати адресу потрібно безпосередньо із індексом, тому що досить часто саме на нього буде приходити різноманітна поштова кореспонденція;

- дата народження – при вказуванні дати народження варто звернути увагу на те, що все можна писати цифрами, окрім місяця, який обов'язково вказується літерами.

Не менш важливим напрямком є вказання освіти.  Сюди варто прописувати університети, старші класи, причому обов'язково повинен бути бакалаврат і закінчення магістратури. Обов'язково повинно бути вказано факультет, на якому здійснювалося навчання, спеціальність та дату. Для того щоб уникнути суттєвих помилок під час заповнення резюме, можна використовувати спеціальний шаблон для його створення, який діє на території Польщі.

 Не варто забувати про вказування досвіду роботи. Тут варто зазначити місце роботи та роки, протягом яких здійснювалася трудова діяльність. Якщо є різноманітні кар'єрні досягнення у вигляді грамоти, подвигів та заслуг, їх можна зазначати у резюме.