Один з найкращих способів швидко вирішити суперечки - це посередництво адвоката. Процес залагодження ситуації проходить перед неупередженою та нейтральною особою - посередником. Його роль полягає у:

  • просуванні контакту між ворогуючими сторонами;
  • переговорами;
  • та підтримкою учасників у пошуку компромісу.

Переваги посередництва давно оцінені в Західній Європі. Це рішення також стає все більш популярним в Україні. Чому варто подумати про посередництво в суперечці з людиною, з якою ви не можете погодитися?

Коли варто використовувати посередництво

Посередництво дозволяє вирішити багато випадків та конфліктів майже з будь-якого типу міжособистісних відносин. Воно успішно використовується в сімейних суперечках. Хороший приклад - це розлучення. Подружжя в конфлікті часто не можуть погодитися з розподілом майна, опікою над дітьми або сумою аліментів. Під час спільного інтерв'ю, яке відбувається під наглядом професійного юриста-посередника, вони мають можливість розробити компроміси, які задовольнять обидві сторони до того, як суд зробить це за для них. Якщо вам потрібен юрист Вінниця, звертайтеся за посиланням https://www.malyk.com.ua/ru/. Досвідчений адвокат Малик Олександр Володимирович номери телефонів: (096) 109-76-08 або (050) 105-33-11, допоможе вам з розв’язанням ваших проблем.

Медіація також дуже корисна для бізнес-питань. Вона дозволяє уникати поглиблення конфлікту та виявляти повагу до контрагента, партнера чи члена правління компанії. Також корисні послуги адвоката по кредитам, який може допомогти врегулювати цю проблему.

Медіація, як спосіб вирішення конфлікт

Обидві сторони повинні висловити готовність брати участь у посередництві. Інтерв'ю абсолютно добровільне. Важливо зазначити, що посередництво може відбуватися не тільки до передачі справи до суду, але й під час судового розгляду. Досягнутий тоді договір матиме юридичну силу. Під час переговорів з посередником конфліктні сторони можуть вільно порушувати всі питання щодо суперечки. Посередник зобов’язаний зберігати в таємниці все, що він дізнається під час зустрічі.

Переваги посередництва

Медіація уникає довгого та дорогого випробування. Вона також забезпечує почуття безпеки через те, що прямий контакт, завдяки послугам адвоката, між ворогуючими сторонами не потрібен. Усі коментарі та пропозиції можна надіслати посереднику, який потім передає їх до головної зацікавленої сторони. Посередництво завжди можна завершити перед рішенням суду. Крім того, сторони не повинні відчувати себе зобов’язаними досягти угоди, якщо її умови є незадовільними.