Парафінотерапія – це спосіб лікування теплом. Фізіотерапевтичний напрямок косметології, де за допомогою розтопленого парафіну та накладання у вигляді аплікацій відбувається глибокий прогрів тканин.

Потрібна якісна косметика для парафінотерапії? У такому разі вам варто відвідати інтернет-магазин tanoya.ua!

Парафін складається з насичених ациклічних вуглеводнів. Він не має запаху, не розчиняється у воді, у розплавленому вигляді ідеальний для змішування з рослинними жирами, наприклад, базовими косметичними маслами.

Процедура парафінотерапії підходить для лікування шкіри обличчя та тіла, нігтів, суглобів, м'язів. Термодинаміка та висока теплоємність – відмінні корисні властивості. При високій температурі плавлення та нагріванні до 52-55˚С парафін повільно віддає тепло, тому повністю відсутній ризик отримати опік шкіри.

Виробляється два основних види парафіну – жовтий та білий. Жовтий застосовується в медичних центрах та санаторіях для зняття болю у суглобах та м'язах.

У косметологічній практиці використається білий продукт. Він більше підходить для ніжної шкіри обличчя ніж жовтий. На виробництві білий парафін ретельно очищають від домішок, а це означає, що ризик алергії виключено. Якщо раптом виникає шкірна реакція, то тільки тому, що в чистий продукт була додана допоміжна речовина (наприклад, ефірна або базова косметична олія, мед, барвники), яка може викликати свербіння, почервоніння. Алергікам підходить лише білий, чистий продукт.

Парафінотерапія буває холодна та гаряча. У першому випадку розплавляти парафін не потрібно.

Принцип дії

Застигаючи, обсяг засобу зменшується, викликаючи компресію хворого місця. Тепло, що розповсюджується, глибоко розігріває, прискорюючи струм крові в судинах. Розширюючи капіляри, посилює обмін речовин та виведення шлаків. Термотерапія розсмоктує рубцеву тканину та інфільтрати.

Омолоджуючі маски для обличчя

У поєднанні з додатковими засобами застосовується як anti-age терапії. Розгладжує зморшки, прибирає мішки під очима, розсмоктує інфільтрати. З маскою видаляються омертвілі клітини, відбувається регенерація тканин. За рахунок застигання відбувається стиснення. Легкий приємний тиск моделює овал, прибирає подвійне підборіддя. Після шести процедур обличчя стане свіжим, гладким, набуде ніжного відтінку.

Для ніг

Знімає біль у суглобах після носіння тісного взуття на високих підборах. Прибирає набряки. Забезпечує розслаблення, зняття денного стресу. Зміцнює нігтьові пластини. Пом'якшує огрубілу шкіру на п'ятах.