POD система - це інновації, безпечні для вашого організму. Якість перевірена управлінням якості харчових продуктів та медичних препаратів США.

Обираючи POD систему Flex пориньте в відчуття насолоди та розкрийте різноманітність смаків.

Особливості пристрою

Основними перевагами даних систем є:

  • Сучасний та неповторний дизайн;
  • Інноваційна розробка технології сольового нікотину;
  • Велика місткість картриджу, що забезпечує 300 затяжок;
  • Безперервна робота протягом 48 годин.

Даний гаджет користується великою популярністю, адже дозволяє відмовитись від сигарет без шкоди для організму. При тому людина не буде страждати від браку нікотину. Кількість вживаного нікотину при використанні пристрою, зводиться до мінімуму, забезпечуючи терапевтичний ефект від процедури та не наносить шкоди.

Конструкція виробу надзвичайно легка і компактна, що забезпечує зручне щоденне використання. Для економії заряду POD вмикається при затяжці і вимикається протягом 8 секунд. Щоб рідина випарувалась рівномірно пристрій оснащений кремнеземною ниткою всередині.

Придбавши цей девайс ви уникнете ряду проблем, починаючи від протікання, бо зазвичай резервуари подібних пристроїв не надійні у цьому питанні. В системах POD FLEX немає такої проблеми і в першу чергу на це впливають уже заправлені картриджі.

Розміри приладу дозволяють брати його з собою в подорож, на природу, та в будь- які потрібні вам місця, POD - легко поміститься в кишені.

Якщо ви новачок, то можете не переживати на рахунок управління цим пристосуванням. Модель містить тільки одну кнопку для керування, а картридж дуже легко виймається і вставляється.

Працює гаджет від акумуляторного блоку, який заряджається від мережі. Середній час зарядки 1 година.

Враховуючи всі плюси, це - найкраща альтернатива звичайному палінню, яка однозначно подарує розслаблення та насолоду, швидко задовільнить нікотинову потребу, економно та рівномірно розподіливши витрати рідини та заряду.

Отримайте нові незабутні емоції від використання.