Як підготувати стіни перед нанесенням рідких шпалер

Декоративна штукатурка на основі шовкових волокон виглядає в інтер’єрі дивовижно! Але забезпечити таку дизайнерську привабливість можна лише при повному дотриманні технології нанесення. А тут важливо знати, на яку поверхню наносити рідкі якісні шпалери Біопласт і як правильно підготувати основу.

Основні етапи підготовки

У якості основи під рідкі шпалери підійде будь-яке покриття, від цементної стяжки до металу, включаючи деревину і гіпсокартонні листи. Ідеальне вирівнювання тут не потрібне — навпаки, краще, якщо на поверхні буде виражена шорсткість. Це полегшить нанесення матеріалу.

Основними етапами підготовки вважають:

Очищення поверхні: фарба, що відшаровується, старі шпалери, штукатурка, що відстає, — все це видаляють.

Усі стіни уважно перевіряють на однорідність: неприпустимими є тріщини, розриви, відшарування.

Поверхню обробляють акриловим ґрунтом, після чого шпаклюють, і після цього ще раз наносять акриловий ґрунт. Поверхні деревного походження і метал покривають олійною емаллю — це запобігає проступанню слідів розмокання деревини і слідів корозії. А у випадку з прошпакльованими стінами достатньо однієї ґрунтовки. Тільки вона повинна бути або білою, або прозорою. Кольорові акрилові ґрунти можуть проявитися небажаними колірними плямами на готовому покритті рідких шпалер.

Перед нанесенням рідких шпалер поверхня повинна бути однотонно світлою. Ця умова виконується само собою при повному шпаклюванні поверхні. Також колір поверхні, що покривається, може мати відтінок в тон кольору, що наноситься. Головне, щоб дотримувалася загальна технологія підготовки поверхні.

Тонкощі нанесення на гіпсокартон

Гіпсокартон використовується в ремонтних роботах дуже часто. Адже це прекрасний матеріал, що дозволяє якісно і швидко вирівняти стіни.

Рідкі шпалери на гіпсокартон наносять за тими ж правилами, які були описані вище. Є лише декілька нюансів, які потрібно враховувати.

Перш ніж нанести рідкі шпалери, гіпсокартон ґрунтують, а потім шпаклюють. Причому потрібно пройти шпаклівкою не лише стики, а й поверхню листів.

В результаті ми отримуємо ідеальну поверхню, яка підходить для нанесення шпалер. Вони будуть тримитись 15-20 років та радувати око увесь період використання.

Також, не забувайте, що продукцію можно ремонтувати за допомогою води і пластикового шпателя.