Якість вікна на 30-35 відсотків залежить від виробника, і на 65-70 відсотків — від майстерності монтажників. Тому підійдіть до вибору фірми для замовлення і монтажу вікон дуже відповідально. Зателефонуйте в кілька компаній, дізнайтеся, скільки років вони працюють на ринку, є гарантія на монтаж рам і скільки років (Veka, наприклад, на свій профіль дає гарантію 40 років, фірма-установник вікон на монтаж вікна з цього профілю — 5 років), в які терміни виправляють недоліки.

В нащій компанії ви можете дуже вигідно купити металопластикові вікна львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/).

Не всі звичайно, але ті, хто дорожить іміджем фірми, тактовно дадуть відповідь на всі ваші запитання. Серйозну фірму видно і по спецодязі заміряють вікон, монтажників, використовуваному дорогого інструменту популярних брендів. Найкращий варіант — встановлювати вікна влітку, через фірму, заказывающую рами на великому заводі. В цьому випадку є гарантія, що вікна пройдуть контроль якості у ВТК підприємства. Крім того, влітку на заводі можуть бути знижки, тобто фірма може дати знижку вам. Якщо замовите відразу кілька віконних рам і рулонні штори день ніч львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/) , вона буде більш вагомою.

Якщо ви бажаєте вигідно придбати віконний провітрювач львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/vikonnyy-provitryuvach/), то зверніться в нашу компанію.

Обов'язково укладайте договір на монтаж вікон. Зазвичай вноситься передоплата — 50 відсотків від суми. І тільки після виконання робіт — решта. Перш ніж підписувати монтажникам наряд про виконання робіт, перевірте, чи правильно стоять вікна. У монтажників повинен бути будівельний рівень. Візьміть його і прикладіть до краю вікна по вертикалі і по горизонталі. Невелике відхилення рівня взимку може викликати неприємний свист або гудіння вітру. Якщо помітили відхилення — не підписуйте наряд, викликайте представника фірми.