Управління потоком інформації в компанії дуже важливо і суттєво впливає на досягнення її цілей. Організації, які дбають про цей аспект, можуть використовувати накопичений досвід і знання співробітників в ще більшому ступені, ніж раніше. У Бітрікс24 є безліч функцій, які підтримують спільну роботу і процес управління. Безкоштовні дзвінки через інтернет на мобільний телефон у Бітрікс24 забезпечують якісне з'єднання, повністю інтегроване з вашим найважливішим інструментом ділового спілкування. Ви можете спробувати дзвінки з комп’ютера на телефон безкоштовно. Для цього на вашому рахунку є бонусна сума для пробного дзвінка на період тестування.

Переваги безкоштовних дзвінків у Бітрікс24:

  • Для дзвінків на мобильний не потрібно ніяких спеціальних пристроїв, дзвонити з Бітрікс24 можна в будь-якому місці, де є надійне інтернет-з'єднання. Ви можете зателефонувати прямо з CRM і записати дзвінок. Функція телефонії Бітрікс24 забезпечує якісне з'єднання, повністю інтегроване з вашим найважливішим інструментом ділового спілкування.
  • Можливість бачити історію дзвінків, яка показує кількість телефонних дзвінків, тривалість, час і статус кожного телефонного дзвінка. Додаткового програмного забезпечення для установки не потрібно.
  • Можливість дзвонити в будь-яку точку світу, як тільки запустите хмарну версію Бітрікс24. Не потребує ні установки, ні настройки. Ця функція дозволяє дзвонити практично на будь-який номер.

Сервіс Бітрікс24 є повноцінним центром життя компанії, що дуже важливо, особливо для компаній, що працюють віддалено. Ви можете перевірити, наскільки безкоштовні дзвінкі через інтернет на мобільний телефон, чи відповідають вони потребам вашої компанії прямо зараз.