За малим бізнесом майбутнє, тому що невеликі, автентичні магазини виконують особливу функцію - не тільки продають товари або послуги, але і створюють особливу атмосферу в момент покупки. Це відвідування уюного будинку, в якому завжди пахне випічкою і яке. До слова про випічці, ви знати щось про компанії ТМ «Хорс»? Ця міні сімейна пекарня Хорс підкорює з першого погляду на сайт компанії, а якщо відвідати сам магазин, але неможливо встояти перед ароматом.

Пропонуємо познайомитися ближче

Діяльність пекарні Хорс почалася в 2013 році. На сьогоднішній день пекарня виробила стратегію своєї діяльності, змогла розробити особливу рецептуру своїх виробів, а найголовніше - змогла завоювати довіру покупців по всій країні.

У чому особливість хлібобулочних виробів від пекарня Хорс:

• вся продукція виготовляється з натуральних компонентів;

• вироби підходять тим, хто дотримується правильно харчування і вважає за краще продукти рослинного походження;

• всі позиції доступні з докладним описом і фото;

• товари відправляються новою поштою по всій країні;

• вигідні умови співпраці з роздрібними і оптовими покупцями.

Звертаємо увагу, що в асортименті пекарні є такий унікальний продукт як сейтан, ця м’ясо з рослинних компонентів. Така страва підходить шанувальникам правильного харчування та вцілому тим, що цінує смак продукту.

При виробництві використовуються виключно перевірені рецепти, перевіреними року роботи. Крім цього використовуються традиційні продукти ручної роботи і натуральні інгредієнти. Всі компоненти випічки відрізняються свіжістю, прекрасним смаком і ретельної обробкою. Протягом майже десяти років пекарня забезпечує клієнтів хлібом, печивом і тістечками найвищої якості.

Щоб забезпечити кращий рівень обслуговування клієнтів, був створений онлайн-магазин з можливістю доставки по країні, також діє стаціонарний пункт видачі замовлень. Адреси та контакти магазину є на сайті в розділі «Контакти Хорс»: Адреса: Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616, телефон +380960553774. Також можна відвідати сторінки в соціальних мережах і прочитати відгуки про продукцію пекарні Хорс.

Таким чином, пекарня Хорс - це виробник широкого асортименту хлібобулочних та кондитерських виробів. Завжди в наявності свіжий хліб з натуральних інгредієнтів, приготований за авторським рецептом пекарів компанії Хорс.