Позика онлайн має попит завдяки спрощеній процедурі оформлення та прискореного розгляду заявки. Однак мікрофінансові організації нерідко відхиляють запити позичальників, які через поспіх допускають ряд помилок. У статті ми докладно розповіли про те, як отримати мікропозику без відмови.

Де оформити кредит онлайн на карту в Україні

Фінансові компанії дають можливість отримати позику онлайн на карту без пакета документів, поїздок в офіс та довгих очікувань. Ви можете в будь-який час доби перейти в особистий кабінет, подати заявку та отримати необхідну суму. Завдяки невеликим термінам вдасться повернути позикові кошти з мінімальною переплатою.

У кожній компанії свої умови кредитування. Наприклад, відома українська мікрофінансова організація Kumo дає можливість отримати позику онлайн на наступних умовах:

  • сума – від 1 000 до 10 000 гривень;

  • терміни – від 7 до 30 днів;

  • ставка – 3% на добу.

На сервісі мікрокредитування можуть взяти швидкий кредит онлайн на картку громадяни України у віці від 18 до 75 років. Для проходження реєстрації та отримання повідомлень про статус заявки знадобиться мобільний телефон та електронна пошта. Для заповнення анкети потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Коли отримаєте позику онлайн на карту, зможете використовувати гроші як на споживчі, так і на інвестиційні цілі. Наприклад, ви можете оплатити оренду приміщення, медичні послуги, навчання у вищому навчальному закладі або на спеціалізованих курсах, купити електронну або побутову техніку, покрити повсякденні витрати до отримання зарплати.

Як отримати позику онлайн без відмови

Мікрофінансові організації дають можливість оформити кредит онлайн на карту «ризикованим позичальникам». Банки відносять до цієї категорії студентів, пенсіонерів, працевлаштованих неофіційно, фрілансерів, людей з «чистою» та поганою кредитною історією.

Якщо хочете отримати швидкий кредит через сервіс Kumo, перейдіть на головну сторінку, у формі реєстрації вкажіть номер телефону, після чого заповніть анкету позичальника. Для безпечного переказу грошей додайте реквізити активної банківської карти. Далі виберіть необхідну суму та терміни, після чого надішліть заявку на розгляд. Якщо заявку схвалять, ви отримаєте позику онлайн на карту.

Не зважаючи на високий відсоток схвалених запитів (92%), система може відхилити заявку. Якщо хочете отримати кредит онлайн на карту без відмови, дотримуйтеся перевірених рекомендацій:

  • невідповідність віковим обмеженням, при чому термін закінчення кредиту повинен наступати до початку крайньої позначки (75 років);

  • помилки та неточності в анкеті;

  • ​​недостовірна інформація в анкеті;

  • закінчення терміну дії банківської картки;

  • нульовий баланс на платіжній картці (для проходження перевірки на рахунку повинна бути мінімум 1 грн);

  • занадто високе кредитне навантаження: кілька кредитних карт, відкритих кредитів в банках та позик онлайн в мікрофінансових організаціях;

  • занадто низький кредитний рейтинг, тобто постійне порушення умов договору та термінів погашення платежів за попередніми позиками.

Якщо система відхилила запит на кредит онлайн на карту, ви завжди можете подати його заново. Тільки спочатку напишіть до служби підтримки, дізнайтеся причину відмови та виправте помилку. Якщо немає серйозних проблем з кредитною історією, ви уважно заповнили анкету, вказуючи достовірну інформацію про себе, тоді вдасться отримати позику онлайн без відмови.