За допомогою металошукача можна знайти металеві предмети в землі, піску, під водою і на будь-якій інший поверхні. Вони здатні відшукати золото, срібло, бронзу, залізо та інші метали. Але головне вибрати такий металошукач, який продемонструє хороший результат в пошуках.

Сучасні металошукачі дуже зручні, компактні і здатні знайти предмети під різною глибиною. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних моделей. Тому недосвідченому покупцеві дуже легко заплутатися в своєму виборі.

Види металошукачів

Металошукач - це електронний пристрій, який призначений для пошуку прихованих з виду металевих предметів. Дані прилади знайшли хороше застосування в багатьох промисловостях.

Також їх дуже активно використовують звичайні люди, з метою знайти старовинні монети, золото, срібло та інше. У медицині пристрій зайняло важливе місце. Воно використовується для пошуку протезів в тілі людини, яка знаходиться без свідомості.

Для визначення предметів на поверхні, використовуються різні фізичні принципи. Залежно від цього, дані прилади поділяються на кілька видів:

  • індукційні;
  • імпульсні;
  • частотні;
  • ті, які реагують на зміну добротності.

Крім цього, серед маси різних моделей, металошукачі можуть бути різними по виконуваних завдань. Серед них розрізняються такі види:

  • Грунтові - найбільш поширений варіант, який використовується для пошуку предметів прихованих з видимості.
  • Доглядові - їх використовують служби безпеки з метою виявлення на тілі людини виробів з металу.
  • Військові - здатні відшукати заховані міни на поверхні.
  • Глибинні - масивні агрегати, які здатні визначити наявність предмета на глибині до трьох метрів.
  • Магнітометри - це різновид металошукача. Вони невеликі за розмірами і використовуються для пошуку дорогих металів.

Залежно від призначення, є можливо зробити правильну покупку, яка буде повністю відповідати вимогам покупця. В інтернет-магазині «Фортуна» можна замовити металошукач за доступною вартості з доставкою по всій Україні.

Доставка товарів на суму не нижче 2000 гривень, здійснюється безкоштовно. Також для жителів Хмельницького та інших міст доступне самовивезення. Це означає, що в будь-який момент можна особисто відправитися в магазин і купити товар або ж забрати раніше замовлений в інтернет-магазині. У будь-якому випадку співробітники магазина будуть готові надати допомогу у виборі.