За статистикою, 90% клієнтів, які відвідують бажані сайти, знаходять їх через пошукові системи. Проквітання і прибутковість будь-якої справи засновані на тому, щоб її знаходили люди у великих кількостях. Для цього не буде достатньо яскравого та стильного оформлення інтернет-сторінки, або наповнення її навіть найцікавішим вмістом. Посудіть самі, адже використовуючи такі сервіси як Яндекс, Google, Rambler або будь-які інші, ви рідко переходили на далекі сторінки пошукових результатів. Верхні позиції у найпопулярніших пошукових системах - ось мета та завдання, яке потрібно досягти. Як цього досягти, запитаєте ви?

Відповідь фахівців команди IST.Group буде - дуже просто. Ви лише оформлюєте заявку на просування сайту, а далі справа за згуртованим і професійним колективом. На основі багатого досвіду, із застосуванням найсучасніших методів, ми беремося за розкрутку вашого ресурсу так, щоб це принесло реально відчутні результати, і він виявився у ТОПі пошукової видачі.

Як ми вже говорили, користувачі мережі рідко переходять навіть на другу сторінку з результатами, мало того, переважна більшість знаходить, що цікавить у першій десятці пошукової видачі. Саме ці результати і є основоположною концепцією діяльності нашої фірми. Все просто - високе розташування вашого сайту в ключових запитах гарантує збільшення його відвідуваності, що забезпечує поповнення цільової аудиторії та прибутковості фірми. Просування сайту - дуже динамічний і швидкий процес, який може бути важко відслідкувати, фахівці IST.Group здатні додати необхідну кількість зусиль для виведення сайту по одному або декільком запитам у лідируючі положення в пошуку.

Спектр послуг, що надаються

Якщо ви дійсно зацікавлені в досягненні якісного результату шляхом просування сайтів і їх розкрутки, тоді IST.Group пропонує оцінити наш професіоналізм при виконанні наступних послуг:

  • SEO-аудит і наповнення сайту інформацією з отриманних ключових слів;

  • Просування у соціальних мережах;

  • Контекстна реклама;

  • SEO-просування ресурсу.

Щоб збільшити потік клієнтів, впізнаваність і обсяги продажів різних брендів одного просування може бути недостатньо. Тут ще дуже важлива оптимізація, на якій, власне, ми і зосереджуємо всі сили. Крім того, наші співробітники проводять постійний моніторинг тематики, частоти та популярності запитів конкурентів, що ще більше підвищує ефективність співпраці з нами.

Також SEO-просування може бути ефективне разом з програмним забезпеченням, що автоматизує багато бінзнес-процесів, таким чином підвищуючи конкурентоспроможність бізнесу. Наша команда також надає послуги створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/ для різних галузей та видів бізнесу, зокрема наша команда має портфоліо розроблених програм, наприклад програма для агентств нерухомості IST.Realtor, за допомогою якої вдалося підвищити ефективність праці співробінтиків багатьох агентств нерухомості. Цього вдалося досягти за допомогою зручної системи пошуку та обліку об'єктів які пристуні в програмі.