На даний час в Україні ще не легалізували криптовалюту, проте громадяни активно її використовують. Одна з найпопулярніших валют в інтернеті – біткоіни. Вона з'явилася перша, і для багатьох є показником та надійним платіжним засобом у віртуальному світі. Хоча насправді таких засобів вийшло у світ понад десятка. Купуючи на майданчиках криптовалюту, збільшуючи її на своєму рахунку, виникає питання – як обміняти цю валюту на реальні гроші?

Як працювати з криптовалютою

Щоб виконати операцію з криптовалютою та поміняти біткоіни в Тернополі, необхідно мати дві речі – банківську карту і віртуальний гаманець. Карта повинна бути міжнародного класу – Visa, MasterCard. Електронний гаманець може бути одного з наступних типів:

  • Локальний. Він встановлюється на комп'ютері або ноутбуці.
  • Мобільний. Запуск проводиться через мобільний додаток на телефоні.
  • Онлайн-гаманець. Можна користуватися з будь-якого пристрою, переважно застосовують новачки.
  • Апаратний. Його встановлюють на флешку і використовують для зберігання великого обсягу активів.

Вибір гаманця залежить від потреб користувача. Мобільний гаманець практичний для розрахунків в інтернеті. Для частих перекладів краще використовувати онлайн-гаманець. Для накопичень – апаратний.

Залежно від платформи, реєстрація гаманця може відрізнятися. Але в цілому процедура виконується однаково. Проводиться скачування програми, установка та активація. Після виконання всіх маніпуляцій гаманцем можна починати користуватися.

Як продавати та купувати криптовалюту

Користувачі на практиці використовують всього три способи для проведення операцій з криптовалюти:

  • через біржі;
  • за допомогою платіжних систем;
  • через онлайн-обмінники.

Всі способи прекрасно працюють в онлайн-режимі. Є ще один метод зробити обмін криптовалюти – при особистій зустрічі продавця і покупця. Дистанційно такий обмін виконати складно. Якщо здійснити оплату через інтернет, то ймовірність обману збільшується. Спосіб незручний.

Робота через біржу є безпечною. Основна перевага – російськомовний інтерфейс. Тут обмін можна виконати за власним курсом, якщо знайдуться бажаючі. Можна поповнювати баланс не тільки пластиковою карткою.

Сервіси платіжних систем дозволяють виконати обмін без реєстрації і верифікації. Проведення транзакцій виконується оперативно, спосіб розглядається, як той, що має високий ступінь надійності.

Обмінники онлайн являють собою простий і ефективний спосіб купівлі та продажу криптовалюти. Обмінник – це компанія, яка допомагає користувачеві зробити обмін біткоінів і гарантує безпеку покупки або продажу.