На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Зимові свята – це голосні ярмарки, засніжені вулиці, сані та багато позитивних емоцій. Давайте розглянемо, де провести зимову відпустку, та які місця України варто відвідати саме взимку.

А поки ви пакуєте валізи, не забудьте взяти з собою паучі VELO https://go-velo.com.ua/ru/collections, щоб споживати нікотин де завгодно: в поїзді, літаку, під час екскурсій чи у морозних куточках нашої країни.

Замок Берегвар і центр “Карпати”

Замок Берегвар було побудовано ще в XIX столітті, в минулому він був резиденцією Шенборнів. Це неймовірно красива будова, за навколишньою територією якої постійно стежать, підтримуючи чистоту. Принцип зведення замку був "астрономічним", тому ви зможете на власні очі побачити тут:

  • 4 величні вежі – кількість сезонів року;
  • 12 входів всередину замку – кількість місяців;
  • 365 гарних вітражних вікон – кількість днів у році.

Всередині замку, однак, на вас очікують не стародавні стіни і своєрідні пам'ятники, а гостинний дім відпочинку.

У номерах курити не можна, тож паучі VELO без тютюну зроблять подорож до замку більш комфортною. Під час їхнього використання не утворюються дим і попіл, а сам процес не завдає жодної шкоди чи дискомфорту людям навколо. Все це дозволяє споживати їх у будь-якому місці, будь-коли.

Готель “Ксенія”

У цьому готелі гостям пропонують купання в басейні, послуги спа-салону, вечері в розкішному ресторані авторської кухні. Однак, перш за все, це місце цінують за можливість усамітнення з природою, тихий і спокійний відпочинок. Готель розташовано на схилі Дністровського каньйону. Взимку ця частина Дністра замерзає, тому по льоду, з дотриманням усіх заходів безпеки, можна дійти практично до будь-якої частини каньйону.

Усамітнившись, можна зайнятися зимовою риболовлею, покататися на ковзанах, а також влаштувати незабутню фотосесію на тлі красивих схилів або самого готелю “Ксенія”. З настанням темряви він починає світитися яскравими гірляндами, люди запускають феєрверки, а всередині практично кожен зимовий день панує святкова атмосфера.

Зимова Одеса

Навіть якщо ви не раз бували в цьому місті, плавали в морі і вивчали тутешні пам'ятки, прикрашеній снігами зимовій Одесі завжди буде що вам запропонувати. Взимку тут можна побачити море у всій його красі, побувати в легендарному оперному театрі, вивчити Приморський бульвар, Дерибасівську вулицю і навіть відвідати катакомби.

У зимовий час в Одесі проводять безліч пізнавальних екскурсій, наприклад, на Французькому бульварі. А чим ближче різдвяні свята і Новий рік, тим більше у вас шансів потрапити на традиційні для цього міста вуличні гуляння з незабутньою святковою атмосферою. Якщо ви хочете отримати приголомшливі емоції, не лякаєтесь холоду і любите подорожувати, зимова Одеса – одне з тих місць, яке запам'ятається вам надовго і подарує виключно позитивні спогади від поїздки. А з VELO ви не пропустите нічого цікавого, адже вам не доведеться відволікатися на пошук спеціального місця для отримання нікотину. Розмістить нікотиновий пауч між верхньою губою та яснами, та насолоджуйтесь зимовим відпочинком на повну.