Чітких термінів або правил, коли майбутній мамі слід купувати одяг не існує. В даному випадку усе залежить від індивідуального росту дитини. Кожен організм розвивається самостійно: комусь нова одежа знадобиться на третьому триместрі, а комусь аж на дев’ятому. Для останніх місяців ідеально підходять сукні та футболки вільного крою.

Оптимальним часом для шопінгу стає момент, коли звичайна одежа починає потроху тиснути на животик. В основному це п’ятий або шостий місяць. В цей період живіт округлюється, починає швидше зростати, груди наливаються й становляться більшого розміру.

З білизною справа інша, адже на восьмому тижні треба купувати більший бюстгальтер, молочні залози збільшуються, стають чутливими. Вони можуть почтами навіть боліти.

Поради при виборі

Перед тим, як купувати одяг для жінок у положенні, слід звернути увагу на деякі критерії вибору:

  • Розмір – дуже складно передбачити зміни тіла жінки навіть лише через чотири тижня. Тому рекомендують одразу віддавати перевагу занадто великим розмірам, інакше існує ризик отримати тісну сукню або штани. Достатньо придбати одежу більше на один розмір. Таким чином, можливо уникнути появи непотрібних речей, які потім будуть просто лежати без діла.
  • Фасон й стиль – також не варто змінювати своїм звичкам, щодо стилю. Особливо не слід йти стереотипами та забобонами інших. Якщо жінка полюбляє рвані джинси та футболки з провокаційним рисунком, не потрібно міняти гардероб на класику та починати носити сірі скромні сукні. Оставайтеся такою ж яркою та неординарною.
  • Перед початком шопінгу важливо скласти список речей, які потрібні в першу чергу. Тобто слід досконало продумати свій гардероб, щоб не купити зайвого. Усі речі мають бути комфортними, корисними та гарними. Важливо, щоб їх можливо було комбінувати одна з одною.

Придбання одягу для жінки у положенні та її вибір – це не забаганка й не примха, а дійсно необхідність, яка забезпечить жінку комфортом, подарує їй позитивні емоції, підніме настрій в цей хвилюючий проміжок часу.

Асортимент нашого інтернет-магазину дуже великий. Усі представлені в ньому речі відрізняються високою якістю та довгим проміжком експлуатації. Якщо це літній одяг, то він легкий, дає можливість дихати шкірі, приємний до тіла не викликає алергічну реакцію. Зимова одежа тепла, комфортна та приваблива, вона захищає від сильного вітру, дощу та морозів. Таким чином, ви залишитесь задоволені здійсненними покупками, також наші ціни вас приязно здивують, адже вони досить адекватні.

Великий вибір одягу для вагітних ви можете знайти на сайті: https://babylight.com.ua/ua/