Вища освіта є обов'язковою умовою для отримання престижної і високооплачуваної роботи. Це значні конкурентні переваги на ринку праці, що сприяє побудові успішної кар'єри. Тому вам варто розглянути можливість вступу до ДонДУУ!           

Вступати у Донецький державний університет управління чи ні? Це питання хвилює багатьох випускників. Чи варто витрачати ще мінімум п'ять років на отримання диплома про вищу освіту? Які перспективи очікують випускників інститутів і університетів? На практиці ми раз у раз стикаємося з людьми, які побудували свій бізнес і відчувають себе цілком комфортно і без наявності диплома. Чи варто повторювати їх досвід? Всупереч поширеній думці про те, що наявність вищої освіти не дає молодим людям практично ніяких переваг, які бажають вступити у Донецький державний університет управління, рік у рік не стає менше.

Які ж причини вступу до ДонДУУ вважають найбільш важливими самі випускники?

1. Перспективи подальшого працевлаштування. Серед причин, що підвищують значимість вищої освіти, в першу чергу слід відзначити можливість працевлаштування. При цьому мова йде не тільки про отримання високооплачуваної престижної роботи. У наші дні молоді люди розуміють, що на ринку праці без досвіду і знань їм буде непросто знайти роботу і будь-яка конкурентна перевага при пошуку вакансії буде дуже до речі. При цьому більшість затребуваних спеціальностей можна отримати тільки у вищому навчальному закладі.

2. Також варто додати, що Донецький державний університет управління відновлює свою інфраструктуру як ВНЗ переселенець в місті Маріуполі та інтегрується у громаду міста за допомогою участі в роботі консорціумів. Велику увагу в університеті приділяють інтернаціоналізація освіти, модернізація освітніх програм, розвитку та удосконаленню механізмів управління університетом.

3. Гідний рівень життя, стабільне матеріальне становище. Багато випускників пов'язують наявність вищої освіти з можливістю гідним чином забезпечити себе і свою сім'ю. Безсумнівно, що в сучасних умовах, це відноситься далеко не до кожної спеціальності, яку можна отримати в інституті або університеті. І далеко не завжди навіть наявність диплома юриста престижного ВНЗ гарантує в майбутньому високі доходи і стабільне матеріальне становище.

4. Кар'єрний ріст. Можливість кар'єрного росту безпосередньо пов'язана з наявністю відповідної освіти. Це стосується як державних служб і організацій, так і комерційних компаній. Навіть якщо ви давно працюєте в компанії і показуєте відмінні результати, для просування по кар'єрних сходах може знадобитися наявність вищої освіти. Саме тому багатьом людям доводиться отримувати диплом в середньому віці, а це вже набагато складніше.