На перший погляд, фарбування поверхні – це легко. Але насправді, щоб пофарбована поверхня служила не один рік,варто дослухатися порад професіоналів та виконати всі необхідні етапи. Фарбувати можна різні поверхні – стіни, підлогу, стелю та ін. Будівельний ринок пропоную тисячі варіантів від вітчизняних та зарубіжних виробників. Нажаль, на ринку представлена не лише оригінальна та якісна продукція. Саме тому варто звернути увагу на пропозицію  nanomarket.ua Surfamix P та SurfaMix Universal – добра ґрунтовка для стін, яку можна придбати на сайті магазину «NanoMarket»

Surfamix P – чарівник чи ідеальна ґрунтовка?

1.      Surfamix P - унікальна за своїм хімічним складом ґрунтовка, що виготовлена на водній основі. Ідеально підходить для нанесення на поверхні, які планується фарбувати емульсійними фарбами. Її можна наносити на різні зовнішні та внутрішні поверхні – цегла, бетон, штукатурка, гипсокартон, стяжка та ін.

2.      Surfamix P - чарівник, бо її наночастинки розміром 60нм, легко проникають в пористі поверхні. Саме це забезпечує наявність тонкого, але міцного та еластичного шару для подальшого нанесення фарб та інших будівельних сумішей. Surfamix P можна використовувати на поверхнях, що не потребують капітального ремонту. Наприклад, якщо треба лише освіжити фарбовану стіну, можна нанести ґрунтовку в потім фарбувати валиком чи фарбопультом.

3.       Surfamix P має в своєму складі полімерні складові, що забезпечує можливість роботи з вологими поверхнями та з проблемами гриба та плісняви.

4.      Surfamix P значно знижує коефіцієнт водопоглинання, але не «закупорює» їх, повністю зберігає здатність пропускати повітря.

5.      Surfamix P поміж своїх значних переваг над своїми аналогами, є вигідним придбанням для будь-якого будівельного проекту – від звичайного ремонту квартири до ексклюзивних оздоблювальних робіт. Для використання ґрунтовку варто розвести водою 1 до 4 для пористих поверхонь с високим рівнем поглинання, або 1:5 для вже пофарбованих поверхонь.

SurfaMix Universal - ґрунтовка для найвибагливіших поверхонь.

            В інтернет-магазині NanoMarket можна придбати ґрунтовку SurfaMix Universal для герметизації бітумних підкладок, що можуть утворити неприємні жовті плями. Якщо правильно нанести ґрунтовку на очищену поверхню, то після підсихання утворюється еластичний шар, який успішно бореться з розширенням або стисненням поверхні під впливом температури та атмосферних явищ. SurfaMix Universal можна наносити на будь-які поверхні, навіть на оцинковані та скляні. Також її можна застосувати в якості герметичного шару при вкладання цегли.

Чому саме SurfaMix Universal?

  • у складі ґрунтовки  є спеціальна смола для більш якісного нанесення на «вередливі» низько пористі поверхні;
  • вдало протистоїть поганим погодним умовам та не піддається впливу сонячного світла;
  • легко поєднується з водоемульсійною фарбою;
  • можна наносити валиком, щіткою або пульверизатором;
  • швидко висихає, що дозволяє економити час будівельних робіт;
  • вигідна, бо пятилітрової каністри з легкістю вистачить на 35-100 м2.

Грунтовки від «NanoMarket» - запорука успіху для будівельних робіт та найсміливіших дизайнерських проектів.