Допомагати планеті вигідно. Переходячи на альтернативні джерела енергії, люди починають економити на комунальних послугах. Добувати електрику домогосподарствам допомагають сонячні електростанції. Завдяки їм об'єкт можна зробити незалежним від центрального енергопостачання.

Де купити обладнання

Надасть компоненти електростанції компанія Solarbud.Energy. Тут можна замовити СЕС "під ключ". За два тижні фахівці виконають установку компонентів системи. При необхідності домогосподарство відразу підключать до «Зеленого тарифу» – це дозволить заробляти на надлишках енергії, продаючи їх державі.

Задати уточнюючі питання можна на безкоштовній консультації. Замовити її можна в будь-який момент на сайті solarbud.energy.

Компанія надає обладнання з відповідними сертифікатами. Вартість пристроїв варіюється. У кожного клієнта є можливість вибрати продукцію з кращими характеристиками – придбати її можна буде в розстрочку завдяки програмам від банків-партнерів.

Різновиди СЕС

Сьогодні споживачам доступні три види станцій:

  • Мережеві. Складаються з сонячних панелей та інверторів. Вся енергія відразу передається в мережу. В змінний струм її трансформує інвертор. Станції забезпечують домогосподарство електрикою, а надлишки здають в мережу. Це дозволяє знизити витрати на комунальні послуги. Задіюються станції тільки в разі наявності основної мережі. Їх підключають безпосередньо до неї. У нічний час та в похмуру погоду енергопостачання будинку забезпечується за рахунок мережі.
  • Автономні. Комплект включає сонячні колектори, акумулятор, інвертор і контролер заряду. Станція протягом дня накопичує енергію. За допомогою автономних СЕС можна захистити себе від перебоїв з харчуванням. Такі станції часто служать резервними в приватних будинках та на підприємстві. Допускається задіяти обладнання для котеджів і дач, де в принципі немає енергопостачання.
  • Гібридні. Складаються з панелей, інвертора, акумулятора, контролера заряду. Станції затребувані в домогосподарствах, де потрібно допоміжне джерело живлення. СЕС виробляють енергію і відразу передають її об'єкту. При наявності надлишків задіюються аккумулятори – ресурс накопичується в них. Залишки енергії відправляються після зарядки батарей в основну мережу. Це дозволяє паралельно заробляти на СЕС. Коли вироблення енергії припиняється, домогосподарство переходить на живлення від батарей.

При покупці електростанцій перевіряються характеристики всіх її компонентів. Порівняння варіантів відбувається по типу колекторів, ємності і виду акумуляторів, потужності інвертору.