Коли береш на себе зобов’язання стосовно кредиту, розумієш, що потім потрібно віддавати – немає ні вихідних ні канікул, кожен день має значення, щодня обчислюють проценти по кредитній ставці, які треба буде віддавати.

Уявіть собі, є вихід з цієї ситуації, адже у Юнекс Банка є спеціальна кредитна пропозиція, яка має назву «Крижаний Бум». Сенс в том, що відсоткова ставка по кредиту зупиняється аж на три місяці. Зима дарує замороження відсотків і єдиною Вашою проблемою стане як саме витратити гроші.

Кожен житель Нікополя, який обрає спеціальну кредитну пропозицію від Юнекс Банку «Крижаний Бум» може заморозити свої відсотки на три місяці. Щороку трапляються періоди, коли люди витрачають більше грошей, ніж завжди – це, звісно, стосується і зимових свят. І якщо в цей період інші банки граються зі ставками відсотків по кредитах, Юнекс Банк дарує своїм клієнтам повністю їх відсутність!

Якщо говорити детальніше про умови «Крижаний Бум» від Юнекс Банку, то це:

Можливість отримати до 200 000 гривень в кредит, не маючи застави чи поруки;

Перші три місяці мають 0% кредитної ставки:

Термін кредиту має сягати до 12 місяців.

Готівкове кредитування без відсотків від Юнекс Банку

Ви самі вирішуєте, на що витрачати кредитні кошти. Наша задача - сприяти вам в отримання безвідсоткового кредиту, а витрачати його - ваш приємний клопіт! Хоч на подарунки, хоч на новорічні подорожі. Ми надамо кредит готівкою без відсотків.

Перші три місяці користування кредитом, вам не нараховуються відсотки за його використання! Тобто ви сплачуєте лише відповідну частину від суми кредиту. Нараховуватись буде лише річна ставка 0,01% річних - мінімальний розмір згідно з законодавством. А тому, якщо ви за три місяці виплачуєте ваш кредит, то він стає для вас абсолютно безвідсотковим! Жодних відсотків й переплат.

Пропозиція «Крижаний Бум» актуальна для постійних та нових клієнтів банку до останнього дня січня Нового року. Встигніть до 31.01.2020 оформити кредит на вебсайті http://credit.unexbank.ua/ або у контакт-центрі банку за номерами +38 (044) 585 14 87; 0 800 500 686 (безкоштовно зі стаціонарних в межах України). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.