Методи ефективного лікування алкоголізму і наркоманії в Харкові

Наркологічний центр «Реванш +» у Харкові надає кваліфіковану допомогу людям із діагностованою наркоманією чи алкоголізмом. Лікування проводиться строго анонімно з використанням довгострокових методів, що гарантують позитивний результат і стабільну ремісію.

Методи ефективного лікування алкоголізму та наркоманії

Як проходить лікування?

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму здійснюється в умовах госпіталізації. Вдома пацієнтам надається екстрена медична допомога, професійні консультації, проводяться психологічні бесіди, спрямовані на визнання залежності та формування усвідомленого бажання вилікуватися.

Однак досягти стабільного ефекту можна тільки ізолювавши пацієнта від негативно впливаючого на нього оточення, помістивши у здорове терапевтичне співтовариство, забезпечивши цілодобове спостереження та допомога фахівців.

Сама собою зміна обстановки сприятливо впливає на стан хворого. Крім того, слід пам'ятати про те, що залежні люди психоемоційно нестійкі та легко піддаються спокусі. Перебування у центрі дозволить стовідсотково виключити ризики придбання і вживання штучних допінгів.

Дотримання режиму, насичений графік, постійна робота над собою також допоможуть відволіктися і перемкнути увагу з думок про алкоголь або наркотики на інші речі. Весь процес лікування складається з декількох послідовних етапів:

  • діагностика (медичне обстеження, психологічні консультації);

  • зняття стану наркотичної ломки, похмільного синдрому;

  • повна медикаментозна детоксикація організму;

  • психологічна реабілітація;

  • соціальна реабілітація.

Така поетапна програма дозволяє купірувати хімічну та психологічну залежність, відновити здоров'я і особистісні якості пацієнта, підготувати його до повернення в соціум. Велика увага приділяється духовому росту, саморозвитку реабілітантів, надання корисних знань і навичок. Ведеться робота і з ближнім оточенням пацієнтів. Адже саме від сім'ї багато в чому залежить успішність і довгостроковість лікування.

Що таке терапевтичний супровід і для чого він потрібен?

Після закінчення програми реабілітації випускникам обов'язково надається терапевтичний супровід тривалістю у півроку. Це означає, що, повернувшись додому, реабілітанти продовжують лікування в умовах «відкритого» стаціонару. Випускники працюють з психологами, відвідують заняття у групах взаємодопомоги та сеанси сімейного системного психоаналізу. Така підтримка дозволяє швидко і комфортно адаптуватися в соціумі, уникнути можливого зриву, впоратися з цілим рядом проблем.

Крім того, клініка «Реванш +» для своїх підопічних розробляє цілі постреабілітаціонной програми, що включають в себе допомогу з працевлаштуванням, отриманням освіти, професійної переорієнтацією. Грамотне лікування патологічних залежностей з подальшою соціальною підтримкою - вірний шлях до зцілення і тверезого, щасливого життя.

Отримати безкоштовну індивідуальну консультацію можна в телефонному режимі, а так само знайти відповіді на питання про наркологічному центрі «Реванш +» на сайті https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua .