Не важливо, займаєтеся ви в спортзалі і ведете активний спосіб життя або ж цілий день сидите за столом – м'язи вашої спини перенапружуються або через надмірну статичну напругу, або повторюваних рухів. В свою чергу масаж допомагає зняти м'язову напругу.

Крім того, багато людей часто скаржаться на болі в верхній частині спини, шиї і плечах – це теж симптоми м'язового перенапруження, який масаж дуже швидко зводить нанівець! Масаж верхньої частини спини робить салон краси Beauty Secret у львові, який сприяє навіть позбавленню від мігрені і головного болю, а масаж попереку – відмінна допомога для страждаючих від люмбаго і ішіасу!

Масаж спини незамінний для полегшення болю і розслаблення, особливо для тих, хто бореться з хронічним стресом. Китайський і вібраційний масаж дуже популярні, але в доповнення до ряду показань і позитивному дії мають деякі обмеження.

Лікувальний, стимулюючий і розслабляючий масаж у львові можна зробити тут. Він заспокоює, знимаэ м'язові судоми, психічне напруження, суглобовий та м'язовий біль і сильний головний біль, стимулює кровообіг. Масаж спини особливо показаний людям, що страждають хронічним болем у спині, і тим, хто проводить багато часу в сидячому положенні.

Класичний масаж спини на додаток до терапевтичного ефекту дозволяє домогтися розслабляючого ефекту. Він використовується для профілактичних цілей, при захворюваннях кістково-м'язової системи та полегшення болю, поліпшує кровообіг і підвищує гнучкість м'язів. Класичний масаж вважається найбільш ефективним при лікуванні захворювань і дефектів хребта і всієї кістково-м'язової системи.

Масаж спини включає спину, сідниці і плечі. Середня тривалість масажу становить 20-25 хвилин. У класичному масажі використовуються наступні методи: погладжування, тертя, замішування, вібрація, яка виконується в напрямку венозного кровотоку, тобто до серця. Масаж проводиться в положенні лежачи на животі, а верхні кінцівки розташовані вздовж тулуба, а голова - на боці. Зробити класичний масаж, а також скористуватися послугами косметолога можна в цьому салоні краси.

Що таке вібраційний масаж хребта?

Вібраційний масаж хребта - сухий механічний масаж, здійснюваний з використанням спеціального пристрою з вібруючою мембраною, яка приводиться в рух водою, що тече під тиском. Такий масаж надає розслабляючий ефект, знімає біль, робить позитивний вплив на нервові рецептори, покращує периферичний кровообіг, підвищує рухливість суглобів. Лікування триває 10-15 хвилин.

Рекомендується при хронічній болю і сколіозі у дітей і підлітків.

У свою чергу, протипоказаннями до вібраційного масажу хребта є: атеросклероз, кардіостимулятори, ламкість капілярів, флебіт, варикозне розширення вен, виразки, нариви, просунутий остеопороз, рак, свіжі шрами, запалення і пошкодження шкіри, гарячкові інфекції, вагітність.