Сьогодні поговоримо про різницю між професійною косметикою лореаль та аптечною косметикою. Виробники звичайної косметики часто користуються вашим незнанням та просто шукають хитрощі, щоб ефективно продативам продукт, який ви насправді не хочете. Навпроти, професійна продукція бренду LOréalParis розроблена на основі найсучасніших наукових здобутків, тому в їхньому складі ви знайдете тільки високоякісні інгредієнти.

Перше питання: натуральна косметика - екологічно чиста?

З юридичної точки зору, такого натурального продукту немає. Оскільки це законодавчо не визначено, виробники дшевої косметики мають повну можливість проявити себе, а розпилюючи продукт хімією, вони можуть назвати це природним.До речі, в цьому питанні розкривається ще один важливий аспект, а саме натуральні компоненти в продуктах, які в аптечних продуктах зазвичай схожі на ліки. Вам не доведеться знати всі терміни, але варто шукати інгредієнти, які містять олію та екстракт в їх назві. Тоді ви будете впевнені, що цей інгредієнт взагалі присутній.

Однак пам’ятайте, що порядок інгредієнтів також має значення, чим менше інгредієнта, тим далі в списку, і в традиційних продуктах вони зазвичай знаходяться на одному з останніх. В даний час існує мода на натуральні та екологічні продукти. Якщо крем буде екологічним і без консервантів, то після відкриття банки через 2-3 дні він покриється цвіллю.

Вам не потрібно бути видатним хіміком, щоб знати, що немає настільки ефективного препарату, як підказує етикетка:

  • целюліт, змащений навіть екстрактом із болівійських молодіжних кущів, по-магічному не перетвориться на м’язову масу, без дієти, фізичних вправ та масажу
  • зморшки під очима не розтягнуться чудовим чином,
  • волосся не відновить свою структуру,
  • жир не зникне - якби ці специфіки справді спрацювали, ми б всі ходили красивими і сповненими блиску.

Косметика - це дивна річ

Виробники просто повинні переконатися, що вони не додають небезпечних для організму сполук за їх специфікою. Ніхто не вимагає від них атестацій, тестів та схвалень, які б довели, що їх продукція справді працює. На етикетці можна написати те, що хочеш - повна свобода. Єдине обмеження - надання складу косметичного засобу. Виробники роблять це неохоче - на звороті упаковки використовують фрази та формулювання, які для пересічного споживача такі ж зрозумілі, як і складності квантової фізики. Вони роблять це, тому що прекрасно знають, що не буде попиту на крем, який складається з відходів видобутку олії, але немінеральної олії.