Організацію весілля не можна довіряти сусідам, родичам, друзям... Це день, який має особливе значення. Саме в призначену дату звужені показують один одному свою любов і, вступаючи в шлюб, беруть відповідальність один за одного. Крім цього день весілля – це свято і він повинен бути незабутнім. Тамада з сусідньої вулиці – пережиток минулого, щоб зробити весілля індивідуальним, креативним, кращим, потрібно довірити організацію свята професіоналам.

Весільна процесія починається задовго до одруження. Підготовка молодят, викуп нареченої, веселощі – обов'язкові атрибути. Але, крім цього, весілля – це:

1. Фотографії, що викликають заздрість.

2. Свято, яке запам'ятається кожному запрошеному.

3. Антураж, що підкреслює індивідуальність нареченої та нареченого.

4. Данина поваги гостям і приємні подарунки.

Щоб весілля не перетворилося на банальні частівки, конкурси та вечерю в їдальні, необхідно призначити організатором свята фахівця. Це співробітник івент-агенства, який візьме на себе організацію весілля в повному обсязі (під ключ).

Вимоги до організатора весілля

Івент-агенство за визначенням приймає на себе зобов'язання організувати весілля. Замовнику не доведеться займатися флористикою, сервіровкою столів, посадкою гостей, організацією розваг. Професійні флористи прикрасять живими квітами зал весільного торжества. Актори, аніматори, міми і конферансьє зустрінуть гостей. Вони розсадять їх по місцях, забезпечать запрошених смачною їжею, подбають про те, щоб келихи завжди були наповнені.

Якщо організаторами весілля будуть професіонали, вам не доведеться:

1. Домовлятися про лімузин.

2. Прикрашати банкетний зал.

3. Організовувати фотосесію молодят.

4. Піклуватися про гарний настрій запрошених.

5. Проводити конкурси.

6. Створювати настрій.

Тематичні весілля – нова віха. А подання – обов'язковий атрибут. Дзеркальні люди, фаєр-шоу, феєрверки, живі статуї та професійна фото-, відеозйомка – обов'язок івент-агенств. Наречений з нареченою, а також їхні батьки, - такі учасники торжества, як і запрошені.

 

Не потрібно закривати вкладки браузера, щоб замовити послуги організатора весілля. Достатньо оформити заявку по телефону або в режимі інтерактивного зв'язку, та всі організаційні питання візьмуть на себе співробітники нашої компанії. pikan.com.ua – сайт, де приймаються замовлення цілодобово 24/7. Телефонуйте прямо зараз, отримаєте знижку, уточніть умови акцій, і відсвяткуйте весілля так, щоб вам заздрили родичі, друзі та знайомі.