Піца - страва вибору для людей у сучасному світі. Смачно, поживно, але, на жаль, не завжди корисно. Вашій увазі пропонуємо піцу виключно з натуральних інгредієнтів, виготовлену в справжній печі з урахуванням стародавніх рецептів і смакових вподобань сучасних клієнтів.

На нашому сайті: https://ilmolino.ua/delivery.html ви маєте можливість ознайомитись з широким асортиментом та зробити замовлення за лічені хвилини. Одразу після замовлення з вами зв’яжеться наш онлайн-консультант, з яким ви обговорите всі деталі замовлення. Ми здійснюємо доставку по Києву до 23.00 в найкоротші терміни. «Веган», «Сальмоне», класична «Маргарита»,  серед десятків варіантів кожен знайде щось на свій смак і вподобання.

Чому наша піца особлива?

·         Методика приготування.

Під час приготування температура в печі досягає 400 градусів, що дозволяє досягти рівномірного випікання, надає тісту своєрідну структуру, незвичайний аромат і хрумку скоринку. А поєднання з іншими інгредієнтами ідеально доповнює  всю вишуканість смаку.

·         Унікальна рецептура тіста.

Ми використовуємо Італійське цільно зернове борошно найвищої якості, збагачене вітамінами, мінералами, безліччю поживних речовин. Це дарує піці пишність, легкість і приємну хрумку скоринку.

·         Соус з томатів.

Помідори з цікавим, неординарним смаком, привезені з самого серця Італії, вирощені на екологічно чистих територіях. Саме з них ми і робимо наш соус.

·         Різноманіття сирів.

Що робить будь-яку піцу ідеальною? Звичайно, вдале поєднання сирів. Ми традиційно використовуємо італійську моцарелу, виготовлену по спеціальних технологіях.

Поєднання продуктів і своєрідної техніки приготування дозволяє нам створювати піцу, після якої наші клієнти відчуватимуть легкість і користь для свого організму. Ми запрошуємо вас в цьому переконатись, тому якнайшвидше робіть замовлення або завітайте у наш ресторан. Ми завжди вам раді.