Кухня займає одне з найважливіших місць у домі. Кожна господиня прагне створити тут затишок, досягти максимального комфорту і функціональності. Допомогти у цьому вам якнайкраще зможе продукція компанії Bosch-home, яка втілює високу якість, надійність, довговічність та здатна задовольнити бажання найвимогливіших покупців.

З духовими шафами і плитами Bosch жити стане навіть смачніше. Компактні духові шафи допоможуть досягти ідеальних результатів випікання, докладаючи мінімальних зусиль. Вміло продуманий дизайн зробить їх особливістю інтер’єру будь-якої кухні. Зацікавило? Бажаєте детальніше ознайомитись з нашим асортиментом? Тоді переходьте на наш сайт. Тут ви також зможете знайти офіційних дистриб’юторів і замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін по європейських стандартах.

Чому саме духова шафа Bosch?

  • Широкий вибір функцій, режимів, варіантів приготування страв.
  • Унікальна 3D система розподілу повітря забезпечує рівномірне нагрівання.
  • Сенсорна система управління дозволить задати найбільш точні характеристики процесу приготування.
  • Новітня технологія самоочищення, завдяки керамічному покриттю, дозволить звести витрати часу на прибирання до мінімуму.
  • Низький ступінь енергоспоживання дозволяє заощадити на 30% більше електроенергії.
  • Гармонійність з будь-яким інтер'єром. Ви маєте можливість обрати звичайне розташування або встановити піч у меблевий гарнітур чи окремо від варильної поверхні.

Офіційний представник Bosch гарантує німецьку якість і надійність перевірену часом. Ми використовуємо матеріали і технології найвищого класу, постійно піддаючи готову продукцію випробуванням. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми пропонуємо споживачам.