Події відбуваються в світі кожну секунду, і встежити за всіма з них просто не можливо. Але особливо важливі події в країні і світі журналісти обов'язково освячують. Ось тільки більше уваги сьогодні приділяється політиці, а ось останні новини спорту, природи або шоу-бізнесу не менш цікаві й дивні. Людям же цікаво було б дізнатися, що ж нового сталося в світі шоу-бізнесу, адже життя знаменитостей завжди під пильною увагою. На нашому порталі кожен може знайти найсвіжіші публікації не тільки за день або за тиждень, але навіть за годину. Для цього потрібно просто зайти на сайт і вибрати потрібну сторінку.

Найостанніші новини шоу-бізнесу в світі та в Україні:

  1. Один з найпопулярніших ведучих, улюбленець українського глядача, Дмитро Комаров має безліч титулів і нагород. У 2017 році він визнаний найкрасивішим чоловіком України за версією журналу «Viva». Але свою популярність, яка зростає стрімкими темпами, Дмитро, як далеко не всі популярні особи, використовує на благодійність. Дмитро збирає гроші для діток, у яких рак.

  2. Світлана Сафієва, яка є фанаткою Кіркорова, заявляє, що у неї були інтимні стосунки із королем російської естради і тепер вона вагітна. Жінка перебуває на дев'ятому місяці і може народити з дня на день. Як заявляє Світлана, вона носить трійню. А на утримання своїх ще не народжених дітей жінка вимагає стягнути з Кіркорова 200 тисяч доларів. До того ж Сафієва заявляє, що вже була вагітна від артиста раніше, але дітей вкрали.

  3. Не так давно Сергій Полунін - скандальний танцюрист балету з України, зробив на своїх грудях татуювання, на якій зображений російський президент Володимир Володимирович Путін, що викликало бурхливе обговорення в соцмережі. Як заявляє сам балерун, раніше у нього було багато енергії і сил, а туту нібито відбирає у нього енергетику.

Ці новини трапилися лише кілька годин тому. Але вже зараз вони не останні. На порталі з'явилося кілька свіжих публікацій, і вони будуть з'являтися постійно. Можна тут знайти і більш давні новини, які трапилися тиждень або місяць тому. Якщо хочете бути постійно в курсі новин в світі та Україні, досить зайти на відповідну сторінку порталу https://znaj.ua/ru. А щоб своєчасно знати про появу на сайті нової публікації, рекомендується підписатися на розсилку. Тоді на пошту буде щоразу приходити повідомлення.