У кожному шанобливому ресторані, кафе або будь-якому іншому закладі високого рівня є власний кондитерський відділ, де подаються ексклюзивні торти, кекси, тістечка від шеф-кухаря. Кондитерські вироби, що подаються під ім'ям вашого закладу, здатні не тільки в рази збільшити його популярність серед відвідувачів, а й значно відкинути назад конкурентів, що не розташовує подібною продукцією.

Якість кондитерських виробів, в першу чергу, залежить від майстерності кухаря і його креативності. Але не меншу роль у створенні солодких шедеврів грає правильно підібраний кондитерський інвентар, який дозволить виготовляти вироби різного ступеня складності.

Придбання якісного інвентарю дає будь-якому закладу наступні виграшні сторони:

 1. Дозволяє розширити меню;
 2. Дозволяє виготовляти солодку продукцію на замовлення;
 3. Полегшує і спрощує випічку;
 4. Розширює асортимент продукції, що продається;
 5. Дозволяє додатково відкрити кав'ярню або солодкий відділ.

Кондитерський інвентар

Для чого необхідний кондитерський інвентар: переваги та можливості

Кондитерський інвентар являє собою не просто додаткове обладнання, яке використовується на кухні для виконання додаткових дій і маніпуляцій під час готування. Кондитерські пристосування в кілька разів спрощують і прискорюють виготовлення виробів різного виду, форми, складності.

Так, тепер для приготування багатоярусного торта або відмінних мафінів не знадобиться вдаватися до використання підручних засобів, адже завдяки покупці різних фігурних форм, Ви зможете відкрити у себе на кухні справжню кондитерську. Використання кондитерського інвентарю дозволить Вашим кухарям освоїти нові напрямки в кулінарії та принести додатковий прибуток закладу. Адже завдяки різноманіттю трафаретів, різних форм для заливки Ви будете мати можливість виготовляти кондитерську продукцію на замовлення.

Щоб створити дійсно смачну страву, потрібно мати не тільки кулінарні здібності та якісні інгредієнти, а й іще одну найважливішу складову - безпечне і практичне кондитерське обладнання та інвентар.

До обов’язкового складу кондитерського інвентарю на професійні кухні закладу громадського харчування повинні входити:

 • Металеві формочки
 • Силіконові форми
 • Мішки та насадки
 • Допоміжний інвентар
 • Листи (деко)
 • Сито
 • Форми для шоколаду
 • Форми і трафарети з пластмаси

В інтернет-магазині ТоргОборуд представлені різноманітні товари, серед яких кожен кулінар знайде необхідний інвентар і зможе зібрати ідеальний для себе набір приладдя. Також ми пропонуємо Вам купити холодильну вітрину, стелажі та торгове обладнання.