Елітні міжкімнатні двері представляють вищий ціновий сегмент, але висока вартість не є єдиним критерієм для визначення статусу товару. Стосовно дверей ознаки приналежності до елітної групи можна представити таким списком:

  • обов'язкове використання масиву цінних порід деревини – дуба, ясена, бука, модрини;

  • наявність деталей з екзотичної деревини, включаючи натуральний шпон або екошпон з таких порід дерева;

  • багатошарове лакове покриття поверхні дверей – мінімум три шари;

  • наявність елементів декору ручної роботи і т. д.

З чого виготовляють елітні міжкімнатні двері?

На відміну від виробів, які ви можете бачити в кожному магазині, елітні двері завжди виготовлені з найкращих матеріалів. Масив деревини кращих порід, якісна фурнітура з міцного сплаву і сучасні технології обробки у комплексі з якісною збіркою дають високий результат на виході. Натуральне дерево наповнює будинок особливою енергетикою, яка дає позитивний вплив на організм.

Якщо говорити про ціну на двері з масиву деревини, то їх вартість безпосередньо залежить від породи дерева, яку ви оберете. Але не думайте, що елітні двері обов'язково коштуватимуть надзвичайно дорого.

Для того, щоб зберегти натуральність і екологічність конструкції, при цьому знизивши її вартість, використовують дешевшу деревину для виготовлення дверного полотна, яке потім покривається шпоном дерева екзотичної породи. Двері, виготовлені на замовлення, можуть мати елементи ручної роботи. Також популярними є вироби з унікальним вітражним склом.

Окрім традиційних дерев'яних або шпонованих дверей, під замовлення також виготовляють двері зі скла. Сучасні скляні дверні конструкції можуть бути прикрашені методом матування, гравіювання, фарбування.

Для їх виготовлення використовується загартоване скло, яке обов’язково є дуже міцним. Використання сучасних матеріалів робить двері більш безпечними й довговічними. Виготовлені на замовлення скляні двері можуть мати розсувну конструкцію.

Як замовити індивідуальне виготовлення дверей?

Величезна перевага виготовлення дверей на замовлення полягає у тому, що розмір, матеріал, колір, конструкцію і фурнітуру ви можете обрати самостійно. Якщо ви є власником приватного будинку або квартири з оригінальним плануванням і нестандартними дверними отворами, то індивідуальне виготовлення дверей – кращий варіант для вас.

Замовляючи міжкімнатні двері, рекомендовано викликати додому замірника, через те, що самостійно визначити розмір виробу дуже важко. Для цього потрібно знати скільки простору займе дверна коробка або направники для розсувних дверей.Купити міжкімнатні двері від кращих виробників можна на сайті http://levhurt.com.ua/.

Щоб не допустити помилки у такому важливому виборі, довіртеся справжньому професіоналу. Окрім того, слід проконсультуватися із фахівцем про сумісність обраного вами матеріалу та умов експлуатації. На термін служби дверей впливає вологість і температура приміщення, а також ризик нанесення механічних пошкоджень.