Після ворожої атаки більшість із 55 000 абонентів заживили на Нікопольщині

Світло повертається: на Нікопольщині заживили більшість із 55 000 абонентів після ворожої атаки

На Дніпропетровщині енергетики зробили майже неможливе та в стислі терміни повернули світло у домівки більшості жителів Нікопольського району, які опинилися у повному блекауті внаслідок чергової масованої атаки російських окупантів.

Як передає "Відомо" з посиланням на голову Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександра Ганжу, через підлий ворожий удар по об'єкту енергетичної інфраструктури без електропостачання одночасно залишилися понад 55 тисяч абонентів Нікопольщини.

Аварійні бригади негайно приступили до ліквідації наслідків інциденту одразу після отримання дозволу від рятувальників та військових.

Завдяки оперативній та злагодженій роботі спеціалістам вже вдалося перезаживити більшу частину знеструмлених критичних об'єктів та житлових масивів.

Станом на зараз без світла все ще залишаються до 3 тисяч абонентів. Енергетики роблять усе можливе, аби повністю ліквідувати наслідки ворожого обстрілу. За сприятливих умов та якщо цьому не завадить безпекова ситуація у регіоні, повернути електропостачання в оселі решти мешканців планують вже до обіду.