У Нікополі повним ходом ідуть приготування Європейської площі до відкриття Новорічних свят.
Нагадаємо, сьогодні в Нікополі на Європейській площі відбудеться відкриття міської ялинки. Цього року ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ приготував новорічний подарунок для нікопольців та гостей міста, і запрошує всіх весело провести час біля новорічної ялинки разом з колективом "Dzidzio", приходьте сьогодні на площу о 15:00.
Читайте також: «Зажигаем вместе Новый год в Никополе».
На площі, під час святкування, можна буде зігрітися гарячою кавою, чаєм та шоколадом .
Також сьогодні, в рамках проекту «Фонарь-фест» запалають новорічні ліхтарики, які були виготовленні заздалегідь в рамках цього проекту.
Читайте також: «В Никополе стартует очередной креативный проект «Фонарь-фест».
Та і це ще не все, зовсім скоро по-новому засвітиться і Нікопольський державний краєзнавчий музей, зараз перед музеєм ведуться роботи по благоустрою території за рахунок міського бюджету. Вже висаджені молоді дерева, готуються клумби для подальшого озеленіння, а саме головне, наразі ведуться підготовчі роботи по монтажну кабелю в землі, аби потім можна було оснастити територію освітленням , і зовсім скоро тут будуть встановлені ліхтарики , тож територія біля музею засяє Новорічними ліхтарями.
Запалюємо 2018 рік в Нікополі разом!