Запрошуємо всіх нікопольців і гостей міста, незалежно від того, куди Ви йдете і де проведете день - приєднатись до всеукраїнського флеш-мобу - вдягнути вишиту сорочку. Не приховуйте свою любов до України глибоко в серці. Адже День вишиванки – свято національної єдності.

Крім того, на центральній площі міста навпроти міськвиконкому о 16.30 годині 21 травня за сприянням керівника міста Андрія Фісака відбудуться загальноміські святкування.
Ніяких мітингів і виступів не буде, просто приділіть декілька годин свого часу, вийдіть, як кажуть, і себе показати, і на інших подивитися.
Організатори свята, а саме відділ з питань культури, сім’ї та молоді, відділ з питань спорту та туризму і відділ освіти і науки міськради запрошують містян прийти у вишиванках або з національною символікою на співи, поробки майстринь, а по закінченню свята взяти участь у параді вишиванок від центральної площі до пам’ятника Тарасу Шевченка.
Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
Вишиванка об'єднує, оберігає, зігріває, нагадує.
Вишиванка - це символ здоров'я і краси, щасливої долі і родинної пам'яті, любові та єдності!