Бюджет участия - 2018

У міському бюджеті на 2018 рік передбачено 450,0 тис.грн. для реалізації проектів громадських ініціатив. Гранична вартість 1 проекту – 30,0 тис.грн.

Форма подання заявки https://www.facebook.com/groups/365879757191842/371731893273295/

Отже, як повідомляють у прес-службі міської ради, кожен бажаючий, який має ідею як зробити наше місто кращим, але не має коштів на її реалізацію, може втілити задум у життя. Наприклад: створення дитячого майданчику або арт-об’єкту, покращення естетичного вигляду свого мікрорайону, благоустрій території міста, або запровадження нового заходу, що може стати міською традицією!

Звертаємо вашу увагу, що одання проектів в рамках конкурсу Бюджету участі-2018 розпочнеться з 3 січня!

Запрошуються всі бажаючі мешканців міста прийняти участь у І Форумі для авторів проектів конкурсу Бюджету участі-2018!

На форумі, який відбудеться 20 грудня о 14.00 год. у приміщенні міської ради (вул. Електрометалургів, 3) на 4 поверсі у залі засідань міської ради, буде презентовано процес впровадження партиципаторного бюджетування в м. Нікополі, розглядатимуться питання щодо написання проектів, їх подання та підтримки.

Реєстрація учасників триватиме з 13.30 год. до 13.55 год.

Зробимо Нікополь кращим!

Цена
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Цена
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать