Відкриття фотовиставки «Жіночі професії: ламаємо стереотипи».

Відкриття фотовиставки «Жіночі професії: ламаємо стереотипи».

Протягом багатьох століть жінка, яка народжувала воїнів, героїв та правителів, залишалася безправною істотою другого ґатунку. Навіть мудрий Сократ говорив: «Три речі можна вважати щастям: що ти не дикий звір, що ти грек, а не варвар, і що ти чоловік, а не жінка».

Відтоді минули тисячоліття, проте до цього часу ознаки жіночої дискримінації подекуди проявляються нашому суспільстві. Дикі забобони первісних людей до цього часу не подолані. Особливо помітні вони у професійній діяльності. Завдання, функції, ролі і цінності, які ставляться перед чоловіками, оцінюються набагато вище ніж повноваження жінок. За таку саму роботу жінки отримують меншу заробітну плату, а вагітність чи наявність дитини постають реальною загрозою звільнення.

Ми піднімаємо це питання, щоб змінити цю ситуацію.

24 жовтня о 15.00 у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі відбудеться урочисте відкриття фотовиставки «Жіночі професії: ламаємо стереотипи». Прийдіть і побачте самі. Жінка має право на рівність, на повагу, на щастя!

Запрошуємо всіх зацікавлених до відвідування.

Виставка триватиме з 24 по 26 жовтня.

Вхід безкоштовний.

Цена
(0 оценок)
Впечатления
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Цена
0/12
Впечатления
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать