Запрошуемо нікопольців на  ІІ Форум громадських проектів у цю суботу, 22 липня.

22 липня, об 11.00 (реєстрація з 10.30) у Палаці урочистих подій (проспект Трубників, 25) розпочнеться ІІ Форум громадських проектів: Бюджет участі Нікополя - нові можливості!

Це вже другий Форум, що проходить у рамках впровадження Бюджету участі у Нікополі. Минулий захід зібрав близько сотні активних містян, більшість з яких приймала участь у конкурсі проектних заявок.

На форумі буде підведено підсумки попередніх етапів Бюджету участі-2017, представники міської влади проінформують щодо реалізації проектів-переможців, усі учасники матимуть нагоду прийняти участь у практичних завданнях. Результатом Форуму стануть пропозиції та резолюція - задля покращення умов, Положення про Бюджет участі-2018 та збільшення суми коштів на проекти нікопольців.

В рамках Форуму передбачені виступи представників міської влади, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що розкажуть про німецький та український досвід впровадження громадських бюджетів (Лукас Борн, Німеччина, Леонід Донос, м.Полтава), фонду “Нікополь туристичний”, а також переможців конкурсу, проекти яких будуть реалізовані у 2017 році.

До участі у Форумі запрошуються активні жителі міста Нікополь! Участь безкоштовна - потрібно лише попередньо пройти реєстрацію за телефоном: +38 (066) 477 000 2.

Радимо також слідкувати за останніми новинами проекту у спільноті в соцмережі: fb.com/PBNikopol Організатор заходу - фонд “Нікополь туристичний” в рамках Проекту «Супроводження впровадження бюджету участі у м.Нікополі задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства», що реалізується за фінансування Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ у партнерстві з місцевою владою.