Оголошена програма та журі кінофестивалю “Відкрита ніч - дубль 18”, що відбудеться у ніч з 27 на 28 червня у Нікополі.

Вже на цих вихідних у нашому місті відбудеться велике свято кіно. "Відкрита ніч” - фестиваль сучасного українського короткометражного кіно, що покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 

18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня, щоб насолодитися новим українським кіно.
Унікальність фестивалю полягає у тому, що водночас із НІкополем покази фільмів відбуватимуться на кіномайданчиках у більш ніж 40 українських містах, а також за кордоном у таких країнах, як Франція, Бельгія, Польща, Молдова, Великобританія, Ірландія, Німеччина, Кіпр, Канада. 

Проведення фестивалю цього року стало можливим завдяки підтримці генеральних спонсорів фестивалю - “1+1 медіа”, “Райффайзен Банк Аваль” та Держкіно України.
Як зазначив засновник фестивалю, відомий український режисер Михайло Іллєнко, до конкурсу цього року було надіслано більш ніж 250 фільмів, але у програму фестивалю увійшли найкращі 47.
Після перегляду кожний гладач зможе обрати кращий на його думку фільм. Автору короткого метру, що отримає більше всього голосів, буде вручено Приз глядацьких симпатій.

Програму фільмів фестивалю можна переглянути тут:http://bit.ly/opennight2015_program 

Журі фестивалю “Відкрита ніч - дубль 18”:
Діана Попова – директор департаменту культури КМДА, Олександр Ткаченко – генеральний директор "1+1 медіа", Володимир Лавренчук – голова правління “Райффайзен Банку Аваль”, Ілля Свідлер – президент Міжнародної організації ”CinemaHall”, Шімон Стемплевьский – директор польського кінофестивалю «Short Waves», Олексій Панич – історик філософії, культуролог і перекладач, Ірма Вітовська – акторка, Брати Капранови - письменники, Віталій Шеремєтьєв – продюсер.
Організатори фестивалю у Нікополі, Міжнародна організація “CinemaHall” та Ініціативна группа "Самопоміч" (голова - Михайло Поперечнюк) обіцяють, що глядачам не буде часу нудьгувати, - на кожного, хто прийде на фестиваль, чекає дуже цікава програма:

● Урочисте відкриття фестивалю “Відкрита ніч - дубль 2015”,
● Онлайн-трансляція Церемонії відкриття з м. Києва,
● Смачний сюрприз від генеральних партнерів показу: Snekkin ™, Semki ™, Козацька слава ™,
● Тепла дружня атмосфера,
● Голосування за кращий фільм за версією глядачів,
● Онлайн-трансляція Церемонії нагородження та Закриття фестивалю з м. Києва.

Місце проведення фестивалю: Нікополь, Європейська площа
Початок: 27 червня о 20.30