• Головна
  • Дві «бронзи» на турнірі в Литві вибороли боксери з Дніпра
10:38, 25 березня

Дві «бронзи» на турнірі в Литві вибороли боксери з Дніпра

Спортсмени з Дніпра Тимур Бобошко та Микита Засенок стали бронзовими призерами 28-го міжнародного турніру серед еліти «Альгірдас Шоцікас».

Про це повідомили на сторінці у соцмережі відділу НОК України у Дніпропетровській області.

Дві «бронзи» на турнірі в Литві вибороли боксери з Дніпра, фото-1

Тимур Бобошко змагався у категорії 60 кілограмів, а Микита Засенок – 86 кілограмів.

Турнір проходив 20-24 березня в литовському Каунасі. Там змагались 72 боксери з України, Литви, Польщі, Латвії, Казахстану, Ірландії, Англії, Уельсу, Вірменії та Шотландії.

Загалом українська команда виборола три «золота», чотири «срібла» та шість бронзових медалей.

Нагадаємо, що у 2022 році Микита Засенок став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію